• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У місті хочуть розраховувати кошторис Бюджету участі з вільних коштів і закликають подавати проєкти


У місті хочуть розраховувати кошторис Бюджету участі з вільних коштів і закликають подавати проєкти

Втілити власні проєкти і підтримати краще для громади.

У Чернігові вшосте реалізують бюджет міських ініціатив. Можливість кожного самостійно вирішувати як і на що витрачатимуться бюджетні кошти.Так у 2021 році на об’єкти інфраструктури соціально важливі програми чи будь-які інші ідеї, що матимуть достатню підтримку мешканців, розподілять 21 мільйон гривень. У муніципалітеті нагадують, що конкурс уже стартував і у місті чекають цікавих пропозицій.


Владислав Атрошенко зазначив, що нині на реалізацію громадських проєктів спрямовується 1% дохідної частини міського бюджету. І цього річ, незважаючи на його скорочення через карантинні обмеження, кошти конкурсу є недоторканими.

Однак додав, що завчасно передбачити, яким буде фінансове рік складно, тому механізм розрахунку цієї суми варто скорегувати, і виділяти її, виходячи з бюджету розвитку. І дав відповідне доручення профільному управлінню.

Нагадаємо, терміни подачі та розгляду заявок громадського бюджету 2021 змістилися, тому свої ідеї чернігівців просять реєструвати до 10 липня. Правила ж залишаються незмінними. Будь-який громадянин України, що досяг 16 років, можуть запропонувати як малий – до 300 тисяч – так і великий – до 1,5 мільйона гривень проєкт. Пропозиції, що не отримають належної підтримки чи потребуватимуть більшого кошторису, але будуть цікаві та важливі місту можуть втілити поза програмою.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бюджет участі, «Дитинець»

Добавить в: