• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Мені не згодні з центром району в Корюківці: люди готують акцію протесту


У Мені не згодні з центром району в Корюківці: люди готують акцію протесту

Мена активно боролася за право стати центром одного з п’яти новоутворених районів Чернігівщини. Жителі Менщини та Сосниччини навіть зібрали 25 тисяч підписів за центр у Мені. І це логічно, адже цьому сприяє не лише географічне, а й інфраструктурне становище. Проте за дивних обставин у парламенті чомусь віддали перевагу центру в Корюківці. Жителі Менщини з цим категорично не погоджуються і обіцяють боротися до кінця.«Дуже така склалася обстановка, що можливий навіть якийсь соціальний вибух. Уже є заклики в інтернеті до громадської непокори, що треба перекривати трасу, палити шини. У людей була велика надія на нову владу, але не сталося. Люди не можуть змиритися з тим, що нам плюнули кожному в душу, не пояснивши просто. Це феодалізм чи правова держава?»,- Оксана Шаповаленко, голова ініціативної групи.

Проблему обговорили під час другого засідання 40-ї сесії Менської міськради. В ході засідання стало відомо, що експерти, яких наймало Міністерство регіонального розвитку, два роки вивчали імовірні центри районів. Вони визначили, що саме Мена буде найзручніша. Але на комітет Верховної Ради експертів не запрошували. Тому жителі району планують і надалі відстоювати свої права. Ініціативна група звернулася до депутатського корпусу з проханням вжити заходів, аби центр району залишився в Мені.

«Всі права є в депутатів, щоб звернутися до влади. У нас у районі є представник президента. В обласній адміністрації. Але почуйте людей і давайте не допустимо хаосу»,- Оксана Шаповаленко, голова ініціативної групи.

«Нас почули, але до нас не дослухалися. Нам у жодному разі не можна зупинятися і треба якимись активними діями в рамках законності та правопорядку заявити про себе»,- Оксана Булавка, депутат Менської міської ради, член ініціативної групи.

«Я вважаю, що наша громада – це 27 тисяч людей, це тільки Менська ОТГ. І додати 17 тисяч. Залучається Сосниця і Короп. Це майже 60 тисяч людей. Їх просто не взяли до уваги. Це недолуго для правової держави. Це нонсенс»,- Валерій Кравцов, депутат Менської міської ради.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію провести мирну акцію на підтримку Менського району.

«Необхідно розпочати зі старостинських округів. І щоб ця акція розпочалася буквально завтра-післязавтра. А вже у вівторок-четвер буде загальний захід у Мені»,- Валерій Кравцов, депутат Менської міської ради.

Акцію вирішили проводити 7 липня о 10-й годині ранку. Також міська рада планує направити повторне звернення прем’єр-міністру, президенту та в Мінрегіонбуд, а також кожному члену профільного комітету. Окремі листи буде надіслано голові райдержадміністрації та губернатору. У них Менська міська рада викладе свою позицію щодо утворення центру району.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мена, центр району, Cheline TV

Добавить в: