• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Виконком: про ринок «Шанхай» та зливову каналізацію на вул. Декабристів


Виконком: про ринок «Шанхай» та зливову каналізацію на вул. Декабристів

Будівництво зливової каналізації на вулиці Декабристів відбудеться лише наступного року. Таке рішення ухвалив у четвер виконавчий комітет міської ради.У 2020 році завершать проєкт, який передбачає прокладання труби діаметром у 2 м через гаражний кооператив, який розміщений на цій вулиці. Затримка пов’язана з переговорами з «Чернігівводоканалом» та керівництвом кооперативу, адже під час будівництва тимчасові металеві гаражі доведеться прибрати.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Щоб в цьому році були використані ці кошти, пропонується використати їх на реконструкцію зливової каналізації, яка йде від Електрону до малого проспекту. Остання злива показала, що проспект Перемоги, 170 просто заливає водою, тому там треба робити реконструкцію. Тому пропонується кошти перекласти з Декабристів на зливову каналізацію по Рокоссовського в районі будинків 162, 164, 166, 168, 170 по проспекту Перемоги».

Виконавчий комітет також найближчим часом підготує звернення до Міністра внутрішніх справ та генерального прокурора України стосовно діяльності ринку Шанхай, який розташований в районі Ремзаводу. Правова тяганина щодо існування цього ринку триває вже кілька років, але правоохоронні органи досі не винесли свій вердикт.

Цікаво, що днями поруч із Шанхаєм «Муніципальна варта» Чернігова виявила 5 незаконних недобудованих споруд. Їхнього власника знайти не вдалося, тому виконком ухвалив рішення про демонтаж. Ще 3 дні дається власнику, якщо він є і з’явиться, на те, щоб прибрати ці новобудови самостійно. А якщо він цього не зробить, їх демонтує комунальне підприємство.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в: