Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У вересні цього року запустять рух по новій дорозі на Шерстянку


У вересні цього року запустять рух по новій дорозі на Шерстянку

Перший етап будівництва автомобільної дороги до мікрорайону Шерстянка мають завершити цьогоріч у вересні. Про це Суспільному розповів Олександр Харчук, директор підприємства «ШБУ-14». Проходитиме дорога через промислову зону і з’єднає вулицю Мазепи з вулицями Самоквасова та Текстильників. Що думають водії про будівництво дороги, дивіться у сюжеті.На ділянці дороги, що з’єднує вулиці Текстильників та Самоквасова, роботи почали півтора місяці тому. Частину з них завершили, каже директор «ШБУ-14» Олександр Харчук.

«Уже виконані роботи з облаштування верхнього шару щебеневої основи з піщано-щебеневої суміші, обробленої цементом».

На другій ділянці майбутньої дороги на Шерстянку проводять земляні роботи. На ділянці по вулиці Мазепи переносять підземні комунікації.

«Це ділянка, де будуть будувати нову транспортну розв’язку по типу круга, радіусом 12 метрів круг буде. І зі з’їздом на вулицю Ушинського в сторону ТЕЦ», - сказав Олександр Харчук.

Ширина проїжджої частини тут буде 14 метрів, а в напрямку Шерстянки – 7,5 метрів. Загальна протяжність будівництва – кілометр 700, а вартість – 115 мільйонів гривень.

Олександр Харчук говорить, цьогоріч їм виділили 60 мільйонів. Усього об’єкт коштує 115.

«Буде цивілізований, нормальний під’їзд до мікрорайону Шерстянка, на який чекали. Я 50 років живу в Чернігові, про нього стільки розмови і йдуть».

Нагадаємо, збудувати дорогу на Шерстянку з вулиці Мазепи планували з 2011-го року. Тоді це не почали через брак грошей. Проект будівництва розробили торік.

Завершити перший етап будівництва дороги планують цьогоріч у вересні. За словами Харчука, цьогоріч облаштовують тільки нижній шар. І запустять рух.

Верхній шар, обстановка, дорожнє приладдя, озеленення – все це буде наступного року.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шерстянка, будівництво, ШБУ-14, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект