Колізії медичної реформи

Другий етап медичної реформи поставив під загрозу існування денних стаціонарів у дитячих поліклініках. Надання в них фізіотерапевтичних та діагностичних послуг держава більше не фінансує. Так, водолікувальний блок у денному стаціонарі Другої дитячої поліклініки Чернігова опинився під загрозою закриття, а його персонал очікує звільнення.Перекласти утримання денних дитячих стаціонарів на місцевий бюджетне можливо, наголошує Владислав Атрошенко. Сьогодні місто і так фінансує власним коштом, всупереч бюджетному кодексу, чимало делегованих державою повноважень. А крім того, Чернігів потребує колосальних ресурсів на відновлення комунікаційних мереж.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Питання надзвичайно чутливе, його треба обговорювати і відповідно тарифікувати. Я вважаю, басейн треба зберігати на платній основі. Але це треба опрацьовувати, дивитися який контингент, яка затребуваність, скільки діток користується, скільки це коштує – все треба порахувати. Треба подивитися, яка повинна бути плата за відвідування цього басейну, а може погодинно, дати мені ці цифри і ми подивимось, чи може сім’я дозволити собі це чи не може. А потім вже знаходити шляхи вирішення».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарифи на платні послуги для трьох лікарень затвердили депутати обласної ради


Нагадаємо, що зараз у Чернігові йде обговорення тарифів на платні послуги, які будуть надаватися у закладах охорони здоров’я міста. Регуляторна процедура уже розпочалася, тож ще є час аби надіслати свої зауваження та пропозиції перш ніж ці тарифи затвердять.

Проєкт розроблений Управління охорони здоров’я. Розміщений на сайті Чернігівської міської ради у розділі «Публічна інформація».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медреформа, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект