Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи багато часу чернігівці приділяють своїм улюбленцям?


Чи багато часу чернігівці приділяють своїм улюбленцям?

2 липня - Всесвітній День собак.

Під час карантину чотирилапі друзі з’явилися у багатьох сім’ях, бо тільки вони виводили на прогулянку заточених у чотирьох стінах європейців. В українців все було набагато простіше. Але чимало чернігівців мають таких вірних друзів.Наскільки багато часу чернігівці приділяють своїм улюбленцям та на скільки вони їм важливі?

«Якщо це собака, то потрібно виділяти пару годин, щоб його вигуляти, погратися, щоб він дома не наробив біди. Якщо я її завела, то це вже моя тварина, вона вже як член сім’ї, я за неї хвилююся, доглядаю за нею, як за рідною».


«Намагаюся якомога більше приділяти уваги, бо якщо я вже його завела, приручила, то він вже як член родини».

«Тварини – це наші друзі менші. Діткам часто купують чи котика, чи собачку, то це прививає турботу, відповідальність».

«Собака – це друг».

«Пока щенок, уходит очень много времени, потому что это и прогулки 5 раз в день, кормление – надо купить, приготовить, так как я кормлю натуральным питанием, также надо помыть посуду. Приходим домой: поел, погулял, лег спать. А также убираем, что он начудил – погрыз, сломал. Это, грубо говоря, как ребенок, потому что очень много забот. Встаю ночью, когда он буянит. Также постоянно надо думать, чтобы у него была еда – мясо, крупы. Считаю, если молодая семья хочет завести ребенка, пускай сначала собаку заведут, а потом ребенка».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: собака, опитування, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект