Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рішення щодо оглядового колеса варто приймати вислухавши більшість, а не лише інтернет дописувачів


Рішення щодо оглядового колеса варто приймати вислухавши більшість, а не лише інтернет дописувачів

Чи встановлюватимуть в центрі міста колесо огляду, вирішить громадськість.

Питання, що останнім часом активно обговорюється в мережах, варто вирішувати, враховуючи думку якомога більшої кількості містян, а не лише активних користувачів інтернет спільно, сказав Чернігівський міський голова під час наради в муніципалітеті.Якщо Верховною Радою, як обіцяє Президент, буде прийнято відповідний закон, то це, як і інші важливі господарські питання життя міста, доцільно було б вирішувати на місцевому референдумі, вважає Владислав Атрошенко.

Очільник міста запевнив, що за відсутності можливостей провести референдум, питання будівництва колеса огляду в будь-якому випадку пройде громадські слухання із широким обговоренням проєкту та залученням якомога більшої кількості містян, аби прийняте рішення було максимально зваженим та об’єктивним.

До самого колеса пропишуть чіткі технічні вимоги, а його будівництвом займатиметься інвестор, якого оберуть на максимально прозорому конкурсі. Відповідно на будівництво нової атракції власних коштів місто не витрачатиме.

Принагідно Владислав Атрошенко спростував чутки щодо будівництва замість атракції ресторану. І наголосив, що колесо огляду не псуватиме панораму в’їзду в місто зі сторони Києва, адже його не буде видно. Навпаки воно стане ще одним магнітом, що допоможе привернути увагу туристів до Чернігова.

Міський голова дав доручення Управлінню ЖКГ пришвидшити розробку проєктної документації, аби можна було виходити на громадське обговорення. Особливу увагу очільник міста попросив приділити візуалізації колеса та моделюванню панорами з траси, аби наочно показати, якою вона буде за наявністю атракціону.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оглядове колесо, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект