Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Центр міста - не місце для дрифту. Та де тренуватись і змагатись любителям швидкості


Центр міста - не місце для дрифту. Та де тренуватись і змагатись любителям швидкості

Дрифтував у центрі міста, залишаючи чорні сліди від шин на клінкері.

Камери спостереження зафільмували, як невідомий хизувався потужністю двигуна своєї автівки на Красній площі. Міський голова доручив не просто розшукати винуватця, а й зустрівся з представниками автоклубів та спільнот міста.Реконструкцію центральної площі міста провели минулого року, зберігши в пішохідній частині історичний клінкер, що датується 30-ми роками минулого століття. Дрифт та перегони на такій бруківці недопустимі, наголосив міський голова.

За словами представників автоспільнот, подібної поведінки дрифтерів вони не схвалюють і теж провели відповідну роботу.


Владислав Атрошенко звернувся до автолюбителів з проханням, не створювати аварійні ситуації та не псувати зовнішній вигляд Чернігова, влаштовуючи змагання та тренування на території міста. В тому числі і на в’їзді перед Катерининською церквою.

Натомість очільник міста підтримав ідею облаштування спеціально пристосованого для дрифту та драг-рейсинготреку, який зможе привернути до Чернігова додаткову увагу автомобілістів.

Раніше питання створення подібного автотреку не вивчали. Проте розглянути різні варіанти та сприяти тому, щоб він з’явився, місто готове, зазначив Владислав Атрошенко.

Попередньо майданчик для дрифту має бути приблизно 700 на 700 метрів і дещо довший для драг-рейсингу. Аналогічні треки існують в Києві та Вінниці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дрифт, автоклуб, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект