Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вони працюють, коли ми відпочиваємо


Вони працюють, коли ми відпочиваємо

Робота, яка перевертає з ніг на голову. Кожного дня вони працюють, коли ми відпочиваємо. Непомітні рятівники міста – це сміттярі. Адже вони роблять наш Чернігів чистим.Вже 19 років у цій професії Роман Ляшенко. Хоча вона не просто важка, а в першу чергу потребує терпіння.

Його робочий день починається з 5-ї ранку і триває 8 годин з перервою на обід. В обов’язки вантажника входить прибирання сміття з тротуарів та зупинкових комплексів. Кожен такий працівник, а їх 9, на підприємства «АТП-2528» прибирає близько 80 смітників на своєму маршруті. За день збирають до 6 кубів різного непотребу.

Олександр Войтенко, начальник цеху санітарного прибирання КП «АТП-2528»: «Практически день надо ходить пешком. Выехал он с предприятия и пошел, от урны к урне. Он убирает мусор, который лежит возле прибордюрной части, на остановках и мусор, который валяется на зеленой зоне».

Але Роману Ляшенку робота подобається, адже вона приносить користь людям.

Роман Ляшенко, вантажник сміття КП «АТП-2528»: «Тяжелая работа, которая не зависит от погодных условий. Убираем в дождь, снег или в жару, которая сейчас. Привыкаешь к запахам».

Лопата, віник та совок не бентежать, каже чоловік. Справа в іншому, у розумінні та повазі людей до такої професії. Але останнім часом люди з розумінням ставляться до його роботи, помічає чоловік.

Сміття має неприємний запах, каже Роман Ляшенко. Зате гроші не пахнуть, адже зарплата всього лише 5,5 тисячі гривень. Чоловік на роботу і колектив не скаржиться, а за комунальні послуги сплачує вчасно.

Його дружина також працює в «АТП-2528». Вона прибиральниця міських територій. Двоє синів навчаються у вишах, тож турбуватися є про кого. Але чоловік знаходить час і для відпочинку разом із сім’єю. А ось про чистоту в місті та охайний вигляд дбає щодня, за це й цінують Романа Ляшенка на роботі, адже він порядний і відповідальний працівник, кажуть на підприємстві.

Він любить рідне місто і мріє про одне. «Щоб я одного разу виїхав на маршрут, і побачив, що місто чисте, урни не забиті, люди до нас відносяться добре та говорять дякую за нашу роботу».

Роман Ляшенко пишається своєю роботою, адже вважає, що також вкладає в улюблене місто хоч і маленьку, але часточку своєї праці.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Ляшенко, сміття, АТП-2528, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект