Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів


В Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

11 новоспечених гідів тепер будуть відкривати наше місто для туристів.

600 годин навчання, з них 241 самостійної підготовки, обов’язково авторська екскурсія, яку захищали українською та англійською мовами. І нарешті, вручення довгоочікуваного сертифікату та бейджі професійного амбасадора міста.Нові чернігівські гіди переважно люди з різних професій, які захоплюються історією нашого міста.

Школу гідів в Управлінні культури та туризму започаткували у грудні 2019 року, з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

Минулого року сертифікат якості ISO отримав Туристично-інформаційний центр, а відтепер сертифікованими будуть і гіди міста легенд. Всі випускники та випускниці чернігівської школи гідів перші в Україні отримали сертифікати національної організації туризму на відповідність міжнародному європейському стандарту. Діятимуть вони 3 роки і протягом цього часу НОТ, ТІЦ та гіди і надалі тісно співпрацюватимуть.

До роботи викладання в школі гідів долучилися найкращі викладачі нашого міста з історії, англійської та української мови. Були невеликі факультативи з домедичної допомоги та психології. Загалом викладали 36 предметів.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Заняття були тричі на тиждень. Зняття розпочиналось о 18:30, тому що ми прекрасно розуміли, що більшість з них працюючі люди. В період карантину працювали онлайн, бо не хотіли переривати наше навчання. І скориставшись карантином, більшість годин пустили на підготовку екскурсій. Після того, як тільки дозволили виходити в місто, ми почали проводити заняття на повітрі.

Онлайн до привітання гідів долучився президент національної туристичної організації України Іван Ліптуга. Та наголосив, що Чернігів такими кроками буде рухатися до зразку стало туристичної дестинації.

Завдяки школі в місті є професійні амбасадори, котрі не тільки розкажуть про історію культури значимих місць, але й дадуть цінні поради.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа гідів, туризм, амбасадори, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект