Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ускладнення перебігу COVID19, новий формат вивісок і графік роботи вбиралень: основні питання наради


Ускладнення перебігу COVID19, новий формат вивісок і графік роботи вбиралень: основні питання наради

Попри невелику динаміку захворюваності у Чернігові ускладнюється симптоматика і вже є третя смерть від коронавірусної інфекції.Як повідомили на щотижневій нараді у муніципалітеті, цими вихідними у лікарні помер 68-річний чоловік, який мав багато супутніх захворювань.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я: «На жаль, всі міроприємства, які проводили лікарі, не увінчалось успіхом і ми маємо летальний випадок».

Станом на 30 червня, у місті зафіксовано 205 випадків, 120 осіб одужало, а з 82 пацієнтів в стаціонарі перебуває 17, із них 15 із пневмонією і 2 з проявами ГРВІ.

Так, як нині пацієнти мають важчий перебіг хвороби, разом зі зневажливим ставленням людей до заходів безпеки, виявляють все більше нових випадків, місто ризикує повернутися до більш жорстких карантинних обмежень.

Разом із тим порушили питання гарантованих державою доплат тим медикам, що працюють безпосередньо з хворими на коронавірусну інфекцію. Як повідомили у профільному управлінні, за травень підвищено до 300% заробітну плату отримали усі. Однак по деяких закладах місто змушене брати кошти передбачені на інші пакети послуг.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я: «На сьогоднішній день не по всіх закладах вистачає тих коштів, які йдуть саме за пакетом COVID-19. Деякі заклади не фінансуються повністю, якщо брати вимогу 300%. Тому що цей амбулаторний пакет передбачає менше коштів задля проведення цих виплат».

З цього приводу міський голова доручив звернутися до Міністерства охорони здоров’я та Міністерства фінансів, адже із-за такого розподілу інші лікарі, що справедливо заробили свої гроші, можуть їх не отримати. А також наголосив і своїм підлеглим, що будь-яка робота, товар чи послуга мають оплачуватися, і розраховуватися за них повинні усі, незалежно від посад чи соціального статусу.

Під час обговорення робочих питань Владислав Атрошенко зазначив, що в муніципалітеті уже розроблений брендбук, в якому прописані правила організації та розміщення інформаційних конструкцій, насамперед, на фасадах будинків. Затвердження цього документу передбачає обговорення і регуляторну процедуру. Тому міський голова звернувся до представників бізнесу, громадськості та всіх зацікавлених осіб з проханням, не гаяти час і озвучувати пропозиції щодо удосконалення цих правил профільному заступнику. Оскільки впорядкування вивісок це ще одна важлива складова благоустрою міста.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Відповідальний Олександр Ломако – заступник міського голови. Цей брендбук буде знаходитись у нього. Ми хочемо швидше розпочати регуляторну процедуру, тому що це рішення підпадає за своїми ознаками під регуляторну процедуру з відповідним терміном обговорення. Будь ласка, прошу максимально всіх долучатися, щоб ми не втратити ще додатково місяць або два, чи три на обговорення цього питання».

Що стосується сфери господарювання, на нараді переглянули графік роботи громадських вбиралень. Про продовження їх роботи, зокрема в літній період, йшлося на зустрічі Владислава Атрошенка з молоддю. Відтак, на 2 години довше, а саме до 20-ї працюватиме туалет біля історичного музею на Валу, та на годину довше – до 22-ї – біля музично-драматичного театру та Катерининської церкви, а також у Березовому гаю.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, нарада, брендбук, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект