Перевірка пляжу «Золотий берег»

У Чернігові за дорученням міського голови стартували перевірки дотримання карантинних вимог у громадських місцях. Представники влади разом з відповідними службами інспектують ринки, транспорт, кав’ярні та інші місця скупчення людей.

В останній робочий день тижня перевіряли найпопулярніше місце відпочинку чернігівців – пляж «Золотий берег».Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади: «Всі громадські місця, де харчуються люди. Тобто це ресторани, кафе, навіть якщо вони надають послуги їжі на винос, тобто будь-яка форма роботи. Згідно всіх постанов, працівники повинні бути в масках, повинні бути дезінфікуючі засоби, також повинен бути журнал обліку, де повинно фіксувалися, коли вони дезінфікують столи, підлогу, також повинна бути відстань від стола до стола не менше півтора метри. І ось це ми все на нашому «Золотому березі» зараз перевіримо».

Разом із заступником міського голови вирушаємо на перевірку. Для початку у заклади харчування, що розташовані на пляжі. Особливу увагу звертаємо на наявність антисептиків та дотримання соціальної дистанції. Як бачимо, поки все в порядку.

Бармен Дмитро розповідає, як у закладі дотримуються санітарних правил. «Через кожні півтори метри стоять засоби дезінфекції. Обробляємо постійно руки – вже шкіра злазить. Обробляємо столи, стільці, дошки засобами дезінфекції. Також контролюємо, щоб дорослі зберігали відстань один від одного та приглядали за своїми дітьми».

Місць харчування тут декілька, тому йдемо далі.

Дмитро, бармен: «Раз в три години ми протираємо дезінфектором повністю столики, всі поверхні, холодильники. Скло протираємо «Містер Мускулом». Замовлення приймаємо з однієї точки. Люди можуть зробити як по телефону, так і через спеціальне віконечко».

Персонал у рукавичках, наявні антисептики, є позначки дистанціювання. Столи дозволяють відвідувачам сидіти на відстані.

На черзі громадська вбиральня. Прибиральниця Ганна Черток на вході у масці, поряд антисептик. Жінка пояснює, як тут проводиться дезінфекція.

Ганна Черток, прибиральниця: «З ранку перед початком роботи оброблюємо всі санвузли. Потім кожного часу оброблюємо поверхні, до яких люди торкаються руками. Також у нас стоїть дезінфектор, яким люди можуть обробити руки».

Вирушаємо до ігрової зони. Біля батута стоїть дезінфектор. От і перші відвідувачі.

Наталія, адміністратор: «Каждые два часа мы бутылочкой с хлорочкой обрабатываем и протираем везде батут. На батут запускаем по 3-4 человека».

Завітали і до іншої дитячої розважальної зони.

«Після кожної групи діток, навіть після однієї дитини, ми завжди продезінфікуємо олівці, ножиці, все-все з чим дітки працюють і чим вони бавилися. Завжди дезінфікуємо спортивний інвентар, щоб убезпечити себе і в першу чергу наших діток».

Не оминув перевірку і сам пляж. Особливу увагу приділили зоні, де купаються діти.

«Я стараюсь отойти в сторонку, чтобы меньше контактировать с людьми».

«Мы стараемся отдыхать с краешку».

«Стежу за дітками, але вони до інших близько не підходять».

Хоча на «Золотому березі» і були незначні зауваження, в цілому вимог адаптивного карантину тут дотримуються, принаймні поки що. Перевірки триватимуть щоденно у кожному районі міста.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, вимоги, перевірка, пляж, «Золотий берег», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект