Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В новобудові на Жабинського у Чернігові заливає підвал та тріскаються стіни


Home net

В новобудові на Жабинського у Чернігові заливає підвал та тріскаються стіни

Заливає підвал, мокрі під’їзди, тріщини на стінах. І це в новобудові. Жителі багатоповерхівки на вулиці Жабинського 2-е у Чернігові висувають претензії забудовнику, розповіла Суспільному співвласниця багатоквартирного будинку Любов Радченко. Хочуть, щоб компанія «Житлобудінвест», яка збудувала цей дім, виконала гарантійні роботи.Мешканець будинку Сергій Радченко показує недоліки будівлі.

«Цей кут в нас сильно заливало. І далі вже наша відмостка змінила нахил, вона має сприяти тому, щоб воду відштовхувати, тепер все навпаки – залишається тут вода, нікуди вона не зникає, стоїть і все цвіте. Теж саме тут, і до кінця. З’явились тріщини».

Новобудову на вулиці Жабинського здали в експлуатацію в грудні 2017 року. З того часу жителі будинку знаходять недоробки забудовника.

«Коли починається дощ - протікає, затікає у під’їзд. Результат ось. Зараз дощів немає вже тиждень, тому все підсохло, але видно. Теж саме тут: з’явились плями у під’їзді».

За словами жителів будинку, підвал також підтоплює дощовою водою. На стінах з’явилися тріщини. А ще, судячи з проектної документації, забудовник не зробив навіс над під’їздами, каже Сергій Радченко.

Богдан Іскоростенський, мешканець будинку, каже: «Навісів не було з самого початку, і перил не було. А почав дім потроху тріскатись, фасад, вже в цьому році. Хоч на нього гарантія, кажуть, 10 років. А йому два роки, і він вже починає тріскатись».

На стан самих квартир нарікань нема – там без тріщин, все сухо, бо ремонт мешканці робили собі самі, каже Сергій Радченко. Під’їзд та фасади, згідно з документацією, перебувають на гарантії. Жителі звернулися до редакції Суспільного та написали колективний лист забудовнику, каже Любов Радченко.

«Я буду казати від всіх співвласників: нам не хочеться війни, ми просто хочемо жити спокійно, в житлі європейського типу».

Директорка компанії забудовника Олена Пузан сказала Суспільному, що звернення від жителів будинку отримала тільки сьогодні. Перед цим скарг не було.

«Людський фактор. Завтра мій заступник зустрічається з представниками, огляне все на місці і все, що з причини наших недоробок, буде усунено».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новобудова, Жабинського, тріщини, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект