Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Невеликий комплекс в центрі чи масштабний на ЗАЗі: на сесії обговорили будівництво палацу спорту


Home net

Невеликий комплекс в центрі чи масштабний на ЗАЗі: на сесії обговорили будівництво палацу спорту

Питання про виділення земельної ділянки в мікрорайоні ЗАЗ для розробки проєктної документації будівництва палацу спорту, за пропозицією міського голови, зняли з 54-ї сесії.Ймовірне будівництво попередньо обговорювали з проєктантами, представниками спортивних федерацій та профільних управлінь міської ради. Обираючи між невеликим спортивним закладом в центральній частині міста та цілим спортивним містечком в районі Кільцевої, думки розділились. Оскільки перша локація може бути зручніша для містян, проте не зможе вмістити об’єкт державного чи міжнародного рівня.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «При проведенні спортивних змагань європейського, світового рівня є певні вимоги. Наприклад, 1500+ місць на трибунах, а величина трибун тягне за собою величину проходів, виходів. А це тягне за собою досить серйозний проєкт плюс логістика – паркінги, парки. На Пушкіна, 1 цей палац спорту такого формату не реально збудувати».

Наразі, за словами міського голови, в Україні є лише декілька спортивних комплексів, що відповідають вимогам проведення відбіркових змагань з різних видів спорту, які передують чемпіонатам. За умови будівництва аналогічного комплексу в Чернігові, враховуючи близькість до Києва, це дасть можливість залучити додаткові кошти та підняти статус міста. З цієї точки зору локація в мікрорайоні ЗАЗ, де вже є певна спортивна інфраструктура, значно вигідніша.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На ЗАЗі є площа більше 4 га, щоб зробити там потужний палац спорту, де будуть використані мережі в загальній інфраструктурі, а також це логістика, загальний паркінг, і можливо готель».

Проте варто детально вивчити та врахувати всі економічні ризики. Аби будівництво масштабного спортивного комплексу було виправданим, а його утримання з часом не лягло великим тягарем на плечі Чернігова, наголосив міський голова.

Владислав Атрошенко зауважив, що варто розрахувати економічну складову, вивчити висновки проєктантів, і лише після цього виносити питання на розгляд сесії.

Обговорення будівництва палацу спорту відбудуться протягом липня. Долучитись до них міський голова запросив як представників спортивних федерацій, так і депутатів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: палац спорту, сесія, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект