Маленька Даша потребує допомоги

Шокуючий діагноз дисхондроплазія або хвороба Ольє мама Даші Тетяна почула, коли дівчинці було всього 2 рочки. До того часу вона не мала очевидних фізичних відхилень. Першою тривогу у батьків викликала права ручка Даші, кістка якої поступово почала деформуватися. Проте тривале лікування чекало на праву ніжку дівчинки.Тетяна Фесенко, мама Даші: «Коли дитина народжується, у неї скелет повністю з хрящів. Потім поступово до 2 рочків вся хрящова тканина костеніє. Але при нашій хворобі, є ділянки, де кість не утворилася – на ручці і нозі. І ці хрящі пошкоджують тканину, хрящі розростаються і створюють укорочення і деформацію».

Сумно і страшно водночас, проте за роки лікування власної дитини Тетяна Фесенко достеменно вивчила ворога в обличчя. Про хворобу Ольє вона може говорити годинами, на усіх нюансах розуміється не гірше медика.

Дисхондроплазія вважається рідкісним захворюванням. Як правило вражає одну сторону. У маленької Даші захворювання захопило праву.

За плечима у родини Фесенко 3 оперативні втручання. Аби вирівняти ніжку, маленькій Даші ставили і виймали титанову пластину, проводили корекцію за допомогою апарату для подовження. Всі випробування назавжди закарбувалися у тілі дівчинки.

Всі витрати по лікуванню взяв на себе Валерій Дубіль, перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, народний депутат України. Він влаштував Дашу до інституту травматології та ортопедії, а також посприяв аби її оперували кращі спеціалісти.

На черзі у Даші ще одна операція по встановленню титанової пластини. Сам імплант коштує в межах 28 тисяч гривень. Таких коштів у родини немає. Тому Тетяна Фесенко знову вимушена просити допомоги.

Тетяна Фесенко, мама Даші: «Нам знову треба терміново робити операцію, бо маємо на даний момент укорочення, деформація правої кінцівки. У нас на правій кінцівці, де деформація, є хрящове вогнище, яке перешкоджає правильному розвитку кінцівки, укорочує кінцівку і деформує. Тому нам потрібна операція для того, щоб в те місце поставити імплант, а він коштує тисячу доларів».

Всупереч хворобі та певним обмеженням маленька Даша веде звичний для здорових дітей образ життя. Відвідує дитячий садок, любить малювати, співати та розважатися. Дівчинка мріє побувати на морі, та просто обожнює свою маму.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк. Номер картки мами: 5168-7450-1194-7899 (Фесенко Тетяна)

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хвороба Ольє, Тетяна Фесенко, дисхондроплазія, допомога, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект