УБП


Home net

В школах міста тривають ремонти

Карантин пішов на користь. Частина закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чернігова ще навесні почала використовувати час карантину для оновлення матеріально технічної бази своїх приміщень. Тут ремонтують дитячі ігрові та спортивні майданчики, туалетні кімнати.Зокрема, у 25-й школі повністю замінюють санвузли, комунікації, оновлюють каналізаційну систему.

Зараз у школі ремонтують туалетні кімнати на трьох поверхах. Кожна з них матиме свій колір та естетичну привабливість. Директорка закладу каже, ремонт туалетів був нагальною потребою. Адже каналізаційна система була в аварійному стані.

Наталія Кириленко, директорка чернігівської ЗОШ №25: «Туалетні кімнати не відповідали належним санітарним вимогам. Техпрацівниці звичайно боролися як могли. Постійно мили. Але все одно запах від старих труб стояв. Тепер ми сподіваємось, що все буде добре, і будуть задоволені насамперед наші маленькі школярі, діти, педколектив».

Ще в минулому році за кошти міського бюджету почали будувати дитячий спортивний майданчик у 15-му ліцеї. Нині тут усе доведено до ладу. На майданчику навіть у літку часто бувають учні ліцею та діти з мікрорайону.

Міська рада також фінансує і ремонт деяких приміщень ліцею. Зокрема спортивної зали.

Олена Жовтопляс, директорка чернігівського ліцею №15: «Ми дякуємо і міському голові, і міській раді, і Управлінню освіти, за таку гарну підтримку. Ми на потреби навчального закладу отримали кошти, була закуплена вчасно фарба, тому ми вже підготували всі кабінети початкової школи, спортивний зал».

Після проведення ЗНО в ліцеї планують завершити ремонт приміщень старшої школи, а також туалетних кімнат. Загалом тут мають оновити понад 20 туалетів на всіх поверхах школи.

У Чернігові прийнята цільова програма поліпшення стану будівель закладів освіти, і тепер активно реалізується, каже начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура. Всі ці роботи проходять у співпраці з Управлінням капітального будівництва. Зокрема, ставлять нові комунікації та повністю оновлюють туалетні кімнати в частині шкіл та дитсадочків Чернігова, де ці роботи вкрай були необхідними.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Якщо говорити про загальноосвітні навчальні заклади, то це школи №15, 20, 29 і 25. А дитячі садочки – це №10, 46, 48 і 52. В цьому році закладено в бюджеті міста Чернігова 5 мільйонів: 3 мільйони на заклади загальної середньої освіти і 2 мільйони гривень на заклади дошкільної освіти».

Усі ремонтні роботи в закладах освіти Чернігова планують завершити до 1 вересня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, школа, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект