Акт вандалізму у Прилуцькій ЦМЛ

Пацієнти Прилуцької центральної міської лікарні не приховують свого обурення. На місті двох декоративних фігур лелек, що донедавна прикрашали центральну клумбу, залишилися лише уламки.Імовірно вночі, невідомі серйозно пошкодили садові статуетки, підбили кошики з дитинчатками, голову та дзьоб.

Олена Шевцова, заступник головного лікаря з технічних питань Прилуцької ЦМР: «Прийшовши на роботу, ми побачили ось такий епізод в нашому медичному житті. На жаль, у мене немає навіть слів, щоб прокоментувати побачене. На нашій центральній клумбі, на якій нещодавно було висаджено квіти, встановлено цих лелек з дитинчатами, які були продовженням лелечої історії з холу нашої лікарні, ми побачили повністю зіпсовані наші фігурки».

Випадковим свідком інциденту став один із співробітників Центральної міської лікарні. Не на камеру чоловік розповів про підозрілого молодика, що вночі прийшов до аптечного кіоску, і не отримавши бажаної покупки, попрямував у бік клумби.


Олена Шевцова, заступник головного лікаря з технічних питань Прилуцької ЦМР: «В будь-якому випадку, хто б це не зробив, сказати, що це дуже поганий вчинок, це нічого не сказати. Адже все, що ми робимо, ми робимо не тільки для наших робітників, для наших медичних працівників, ми це робимо для наших пацієнтів, які приходять, ми це робимо взагалі для нашого міста. Я, наприклад, дуже поважаю і люблю своє місто».

Ідея встановити на центральній клумбі фігури двох лелек належить заступнику головного лікаря Олені Шевцовій. За її словами, це своєрідне продовження фотозони для щасливих батьків та їх немовлят. За відносно короткий період декоративні птахи встигли полюбитися і пацієнтам, і самому персоналу лікарні. Тому дії вандалів засуджують всі.

За словами Олени Шевцової, сумний випадок не вплине на бажання Прилуцької центральної міської лікарні продовжувати роботу над покращенням благоустрою.

Олена Шевцова, заступник головного лікаря з технічних питань Прилуцької ЦМР: «Ми далі будемо продовжувати облаштовувати нашу територію, облаштовувати нашу лікарню. У нас дуже багато планів реновації, тому будемо дивитися в майбутнє. Але хотілось би попросити наших прилучан, гостів міста, наших пацієнтів, наших медичних працівників, щоб вони з повагою відносились до того всього, що для цього робиться».

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуцька ЦМЛ, вандалізм, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект