Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відновлено рух потягу «Бахмач-Гребінка»


Відновлено рух потягу «Бахмач-Гребінка»

Прилучанка Любов вперше від початку карантину їде на свою маленьку Батьківщину потягом. Рух на приміському залізничному сполученні «Прилуки-Бахмач» відновили з 24 червня.Володимир Бойко, начальник залізничної станції «Прилуки»: «Были обращения граждан города, района, которые пользуются нашими услугами, а также лично городского главы Ольги Михайловны Попенко, чтобы постановить движение пригородного сообщения».

Керівництво південної залізниці знайшло можливість відновити рух приміського потягу. Щоправда за новим графіком.

Володимир Бойко, начальник залізничної станції «Прилуки»: «Поезд 6244 сообщением «Гребенка-Прилуки» продлен до станции «Бахмач». Будет отправляться со станции «Гребенка» в 8:16, а прибывать на станцию «Прилуки» в 9:50. И отправляться на станцию «Бахмач» в 9:55, прибывает в «Бахмач» в 12:38. И в 15:40 будет отправляться со станции «Бахмач» на станцию «Гребенка». С прибытием на станцию «Прилуки» в 18:23 и в 18:32 отправление».

Графік зворотнього потягу зі сполученням «Бахмач-Прилуки» також змінено.


Володимир Бойко, начальник залізничної станції «Прилуки»: «Со станции разъезд Варваровский будет отправляться пригородный поезд на станцию «Гребенка». В 3:40 отправление из Варваровского, с прибытием в Прилуки в 5:45. В 5:50 отправление на Гребенку, с прибытием в Гребенку в 7:35».

У перший день руху «Бахмач-Прилуки на привокзальній площі півтори сотні людей. Всі пасажири у захисних масках. Обов’язково з проїзними квитками, ціни на які залишилися сталими. До дач – 11 гривень, до Бахмача – 25 гривень.

Потяг «Гребінка-Бахмач» прибув на станцію рівно о 9:50, без запізнень. На посадку 5 хвилин. Пасажири дотримуються карантинних норм встановленої дистанції, у салоні займають тільки сидячі місця.

Довгоочікуваний гудок, поїзд відправляється. Лінія на Бахмач знову ожила.

Керівництво залізничної станції «Прилуки» сподіваються на подальше порозуміння з пасажирами. Тільки за таких умов потяг зі сполученням «Гребінка-Бахмач» буде здійснювати пасажирські перевезення.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: потяг, «Бахмач-Гребінка», Володимир Бойко, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект