Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тестування з математики у ліцеї №15 пройшло спокійно


Home net

Тестування з математики у ліцеї №15 пройшло спокійно

У четвер, 25 червня, стартувала кампанія ЗНО-2020. У цей день абітурієнти здавали математику. Одним із пунктів тестування у Чернігові став ліцей №15. Його підготували у відповідності до всіх протиепідемічних заходів – маски, антисептик, місця для абітурієнтів розміщені у шаховому порядку.Олена Жовтопляс, директорка ліцею №15: «Персонал готовий до проведення. Вчасно всі з’явилися. Документи у дітей перевіряли чергові на відстані. Зараз ми перевіряємо по аудиторіях кількість дітей. Читається промова, а діти готуються складати тести».

На складання ЗНО абітурієнтам дали 3 години. Але чимало учасників тестування настільки впевнені у своїх знаннях, що полишають ліцей раніше.

«Для мене завдання були легкі, тому думаю, що все буде добре».

В доволі хорошому настрої виходить з будівлі ліцею і випускник 11 колегіуму Павло Узнач. На тестуванні йому не підкорилися лише 2 завдання, тому він впевнений, що бал буде високим.

Наразі Павло має плани на вступ до ЧНТУ на спеціальність комп’ютерна інженерія. Паралельно він вивчає німецьку мову, щоб колись у майбутньому спробувати попрацювати за кордоном.

Результати ЗНО з математики буде оголошено до 17 липня. Наступним тестом, який складатимуть цьогорічні випускники, стане українська мова та література – 30 червня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО, математика, абітурієнти, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект