Наслідки негоди у Прилуках

У Прилуках пронеслась потужна буря. Заливало вулиці та валило дерева. У вечері в п’ятницю, 19 червня, у місті пройшла сильна злива зі шквальним вітром та блискавкою. Унаслідок стихії було повалено десятки дерев та обірвано лінії електромереж.Найбільше постраждав центральний мікрорайон міста та військове містечко №12. Результатом негоди стали також і пошкоджені автомобілі. Задля знешкодження наслідків стихії було миттєво задіяно усі комунальні підприємства Прилук.

Свою звичну роботу комунальники виконували у аварійному режимі.

Олександр Кажукало, заступник директора КП «Послуга»: «Опадів випало дуже багато. Ми до даної ситуації завжди готові, тому що перед вечором, коли парить або міняється погода, ми об’їжджаємо усі ливневі системи. До даного дощу всі ливневі системи, тобто решітки, були чисті. Але йшов дуже великий потік води. Увесь цвіт, скошена трава, гілки, все попадало в решітки, - забило повністю всі решітки. Зараз об’їжджаємо, перевіряємо та чистимо. На даний момент город під контролем, вода майже вся вже зійшла».

Олег Лещенко, старший майстер КП «Міськсвітло»: «Найбільше дерев поваляло в центральному, а також у воєнному містечку, там дерево впало на машину. Всі працюють в штатному режимі поки не приберемо з проїжджої частини на зелену зону дерева, щоб люди могли проїжджати, а також проходити».

Станом на вечір 19 червня, службовцями комунального підприємства «Послуга» було перевірено ливневі каналізації від дослідної станції до центрального мікрорайону.

Під пильною увагою комунальників залишились і вулиці Миколаївська та мікрорайон Рокитного. Чималий об’єм роботи також чекав на дві аварійні бригади комунального підприємства «Міськсвітло».

Лише після першої години стихії на долю комунальників припало 14 повалених дерев.

Олег Созінов, начальник Управління ЖКГ: «Аварійні бригади комунального підприємства «Міськсвітло» працюють по розкрижуванню повалених дерев та забирають їх з проїзної части, для забезпечення проїзду автотранспорту. По комунальному підприємству «Прилукижитлобуд», станом на 21 годину, заявок щодо протікання дахів не надходило. Аварійні бригади перебувають в бойовій готовності і в разі виникнення протікань, будуть проведені роботи по негайній їх ліквідації. По комунальному підприємству «Послуга», завчасно були обстежені і прочищені ливневі каналізації. Станом на 21 годину, проводиться їх об’їзд. На зараз вони перебувають в задовільному стані».

Спільно з комунальними підприємствами ліквідацію наслідків негоди здійснювали фахівці відокремленого підрозділу Прилуцького району електричних мереж акціонерного товариства «Чернігівобленерго». Протягом декількох годин на колл-центр «Чернігівобленерго» надійшло більше тисячі звернень про пошкодження електромережі.

Відтак, упродовж ночі працювало 4 бригади. Адже у наслідок негоди низка мікрорайонів Прилук залишилася без світла.

Суттєві пошкодження ліній електропередач прослідковувались і по Прилуцькому району. За словами головного інженера акціонерного товариства «Чернігівобленерго», без світла досі залишаються десятки сіл. Відтак, станом на 20 червня, відновлення електропостачання чекають цілі населені пункти Прилуцького району та низка адрес по місту Прилуки. Серед таких Військове містечко №12, окремі вулиці мікрорайону Дослідної станції та Плискунівки. Та поодинокі адреси у різних куточках міста.

Для якнайшвидшого відновлення електропостачання у місті та районі працює 10 бригад з Прилук та 1 з Талалаївки. Наслідки негоди мають усунути найближчим часом.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: негода, Прилуки, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект