Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дезінфекція поручнів та контроль масок: чи дотримуються у громадському транспорті вимог карантину?


Дезінфекція поручнів та контроль масок: чи дотримуються у громадському транспорті вимог карантину?

На кінцевих зупинках свого маршруту пані Ніна дезінфікуючим розчином обробляє всі контактні поверхні. Насамперед поручні та двері, потім місця для сидіння. Каже, це займає чимало часу перерви. Однак за кілька місяців карантину, до нового обов’язку вже звикла.Таку дезінфекцію мають проводити усі кондуктори автобусів і тролейбусів, а також водії маршрутних таксі. Вони ж мають контролювати і дотримання інших карантинних вимог. Зокрема, кількість пасажирів та використання ними засобів індивідуального захисту.

Цього дня їх роботу в умовах послаблення обмежувальних заходів і водночас підвищення рівня захворюваності на COVID-19 позапланово перевіряють спеціалісти міського управління транспорту.

Віталій Скварський, головний спеціаліст Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Такі перевірки відбуваються щоденно. Проводимо його в різний час і в різних місцях, щоб перевізники не звикали до цього. Перевірка наша складається з того, щоб перевірити наявність дотримання маскового режиму, наповнюваність салонів, щоб не було перебільшення. Також в салонах повинні бути різні засоби інформації доведення до пасажирів, а також наявність дезінфікуючих засобів і для обробки транспорту на кінцевих зупинках».

За словами Віталія Скварського, серйозних скарг від містян в управлінні не отримують. Однак, якщо є порушення, фіксують, а потім спілкуються з персоналом.

Віталій Скварський, головний спеціаліст Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Є окремі випадки, коли нам повідомляли пасажири, що кондуктор не провів відповідну роботу по нагадуванню пасажирам. І були вже притягнення до трудової дисципліни в окремих підприємствах».

Самі ж працівники громадського транспорту кажуть, про порівняну відповідальність ставлення населення.

Олена, кондукторка: «Маски носять обов’язково. Між собою навіть спорять, якщо хтось заходить без».

Сергій, водій: «Всі заходять з масками. Всі знають правила, тобто, якщо всі сидячі місця зайняті, то не заходять».

Міський транспорт є одним із місць потенціального поширення інфекції, тому за ініціативи міського голови в громадських місцях, зокрема і в автобусах, і тролейбусах, щодня оновлюють інформацію про кількість хворих по Чернігову, аби люди не забували про загрозу і зайвий раз скористалися дезінфектором чи вдягли маску.

Наразі маршрути щодня виходять понад 220 автобусів середньої і малої місткості та майже 70 тролейбусів. Втім, у разі збільшення захворюваності на COVID-19, міський транспорт може відновити роботу в режимі спецперевезень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, дезінфекція, перевірка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект