Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Реконструкція спортивного майданчика для 15-го ліцею наближається до завершення


Реконструкція спортивного майданчика для 15-го ліцею наближається до завершення

Учні 15 ліцею Чернігова незабаром зможуть пограти у баскетбол на оновленому майданчику, який на даний момент реконструює фірма «ЕкоКомфортБуд». Та сама, яка займається оновленням майданчика біля 1-ї школи.Роботи вже наближаються до завершення.

Олексій Тумарець, керівник ТОВ «ЕкоКомфортБуд»: «На майданчику відбулася реконструкція. Він був повністю демонтований і побудований заново. Роботи виконуються за рахунок державного фінансування субвенції з державного бюджету та місцевого, тобто співфінансування. Загальна вартість робіт даного майданчику приблизно 930 тисяч гривень».

Майданчик має багатошарову структуру, а покриття, по якому ганятимуть баскетболісти, зробили з двокомпонентної суміші на основі гуми. Підрядник називає його надійним, з гарантованим терміном експлуатації від 5 до 10 років, залежно погодних умов під час його укладання.

Олексій Тумарець, керівник ТОВ «ЕкоКомфортБуд»: «На сьогоднішній день все залежить від погодних умов, щоб не було дощу. Виконуватись роботи тут будуть 2-3 дні. А сама експлуатація покриття можлива з 1 числа».

За словами Олексія Тумарця, єдине чого боїться нове покриття – це професійного спортивного взуття з металевими шипами. В такому по майданчику дійсно краще не бігати.

Загалом майданчик підходитиме не лише для баскетболу, а й для волейболу, гандболу, бадмінтону та інших подібних ігор.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліцей №15, спортмайданчик, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект