Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Усі працівники медичної галузі Чернігова, за розпорядженням міського голови, отримають премії


Усі працівники медичної галузі Чернігова, за розпорядженням міського голови, отримають премії

Чернігівські лікарі, а також увесь медичний та допоміжний персонал, отримають премії. До дня їх професійного свята міський голова Владислав Атрошенко дав доручення відзначити працівників медичної галузі фінансовими виплатами.Фінансова підтримка особливо важлива, каже начальник Управління охорони здоров’я, зважаючи на ці реалії, в яких сьогодні функціонує медицина.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я: «2020 рік видався для нас досить складним, досить важким. Це і реформа другого рівня надання медичної допомоги. І можливі зміни, про які каже наш міністр, які можуть відбутися протягом цього року, - це стосується вторинного рівня надання медичної допомоги. І всі ми знаємо про COVID-19. Тому ці додаткові складнощі, які на сьогоднішній день лікарі переносять на своїх плечах, вони додають нам ще більше проблем, які ми намагаємося вирішувати».


У той же час Владислав Кухар висловив вдячність працівникам, які незважаючи на всі труднощі і додаткові навантаження, продовжують працювати і рятувати людські життя.

Привітав з прийдешнім святом представників медицини і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Дорогі медичні працівники, від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом. В першу чергу бажаю Вам, Вашим рідним, близьким міцного здоров’я, наснаги, усмішок і всіляких гараздів».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День медика, премія, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект