Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кошти за скасоване пробне ЗНО мають повернути, дати основної сесії – поки без змін


Кошти за скасоване пробне ЗНО мають повернути, дати основної сесії – поки без змін

Через погіршення епідеміологічної ситуації, учасники та учасниці пробного ЗНО будуть проходити тестування 15 та 17 червня вдома. Рішення скасувати пробне тестування у закладах освіти затвердив Уряд. Розповів очільник міського Управління освіти під час наради в понеділок.Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «В п’ятницю урядом було прийнято рішення про скасування проведення пробного ЗНО. І фактично протягом вихідних було повідомлено всім учасникам, і через засоби масової інформації, про те, що ті, хто зареєструвався, зможуть пройти тестування в режимі онлайн, тобто завантажити завдання вдома зі свого кабінету».

На пробне ЗНО було зареєстровано понад 218 тисяч учнів. Воно дає можливість випускникам та випускницям ознайомитися з процедурою тесту та організаційними моментами, психологічно підготуватися до основної сесії. Участь у пробному ЗНО була платною – від 138 до 150 гривень. Ці кошти мають повернути. Загалом по країні це приблизно 53 мільйони гривень.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Сьогодні Міністерством освіти і Міністерством фінансів розробляється механізм, яким чином повернути кожному учаснику гроші».

Інструкцію, як можна пройти тести дистанційно, розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. За інформацією Головного санітарного лікаря, станом на 13 червня, епідеміологічний ситуація в країні дозволяє провести основну сесію ЗНО в заплановані раніше терміни.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Зараз ми готуємось до основної сесії, яка має відбутися з 25 червня по 17 липня. Ця сесія є обов’язковою для всіх».

Основна сесія ЗНО є безкоштовною для всіх учасників. До тестування допускатимуть осіб з температурою нижче 37,2, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО, Василь Білогура, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект