• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 11 червня у Прилуках запрацюють дитячі садочки


З 11 червня у Прилуках запрацюють дитячі садочки

Таке рішення було ухвалене на зустрічі міського голови Ольги Попенко з адміністрацією та батьківською громадою дошкільних закладів, на якій в першу чергу дослухалися до думки батьків дошкільнят.Любов Дяченко, голова батьківського комітету ДНЗ №25: «Наполягала на тому, щоб садочки відкрилися в четвер, оскільки головною проблемою був температурний режим, а також матеріальне оснащення, підготовка садочків до відкриття. Думаю, відкриємось в четвер, два дні адаптації, а вже з понеділка садочки будуть працювати повноцінно».

Любов Дяченко говорить, що наразі привести своїх дітей до садочка готові не всі батьки.

Любов Дяченко, голова батьківського комітету ДНЗ №25: «Відсотків 60, не більше. В деяких групах навіть до 50% не доходить, особливо це стосується ясельних груп. Батьки побоюються, що дітки почнуть хворіти, бо в садочках ще холодно. А так вже в принципі батьки вже готові. Батьки вийшли на роботу і їм потрібно десь дівати дітей».

Щодо того, що дитячі садочки в Прилуках мають запрацювати, сумнівів ні у кого не було. В першу чергу на цьому наполягала міський голова Ольга Попенко. На зустрічі вирішувалося, коли саме.

Аби дитячі садочки розпочали свою роботу з дотриманням вимог МОЗ в умовах адаптивного карантину, із міського бюджету були виділені кошти на придбання усього необхідного.

Ольга Попенко, Прилуцький міський голова: «Проведена позачергова сесія. Кошти виділені. Сьогодні питання практичного забезпечення на 95% вирішено. Цим займається Управління освіти. Виконуюча обов’язки Валентина Григоріївна запевнила, що все буде підготовлено для роботи в умовах карантину, які сьогодні нам висуває МОЗ. Звичайно, що це буде не легко. Ми сподіваємось, що будуть відповідний температурний режим, бо за вимогою МОЗу дітки повинні більше часу проводити на повітрі. Звичайно хотілося б, щоб не було дощів, щоб було на дворі сухо, тепло, тоді ми будемо впевнені в тому, що наші дітки будуть здоровими».

Про готовність прийняти дітей із дотриманням усіх вимог МОЗу говорять і керівники дошкільних навчальних закладів. Проте в першу чергу треба керуватися інтересами дітей, тому наступний четвер – це оптимальний час для відкриття садочків.

Марина Савченко, директор ДНЗ №2: «Матеріально нас міська рада забезпечить. І в четвер при дотриманні температурного режиму ми плануємо відкривати дошкільні заклади».

Отож, уже в четвер, 11 червня, після майже 3-місячної перерви усі дошкільнята зможуть прийти до своїх улюблених садочків.

Любов Дяченко, голова батьківського комітету ДНЗ №25: «Скучили за садочками, скучили за вихователями».

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, дитсадок

Добавить в: