Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 25-та школа облаштовує на своїй території багатофункціональний спортивний майданчик


25-та школа облаштовує на своїй території багатофункціональний спортивний майданчик

Спорт для всіх.

Так, завдяки проєкту «Бюджету участі» загально-навчальний заклад №25 облаштовує на своїх території новий відкритий спортивний простір.Наталія Кириленко, директорка ЗНЗ №25: «Спортивний майданчик на території нашої школи морально та фізично зносився, тому ми написали проєкт про створення багатофункціонального спортивного освітнього простору, який буде осередком дозвілля для дітей, підлітків та жителів мікрорайону».

Створення саме такого спортивного майданчику було необхідним та важливим для школи.

Наталія Кириленко, директорка ЗНЗ №25: «До цього важко було назвати те, що було, поле. Це був просто грунт і воротами були або цеглини, або портфелі учнів».

На новому спортивному майданчику можна буде пограти у футбол та баскетбол. Для цього будуть футбольні ворота та баскетбольні кільця.


Також проєктом передбачено встановлення захисних сіток навколо майданчика, лав для відвідувачів та контейнерів для сміття.

Наталія Кириленко, директорка ЗНЗ №25: «Ми будемо тут проводити заняття з фізичної культури. Тут будуть прогулянки для групи подовженого дня. І у вільний від занять час діти будуть гратись і займатись своїм дозвіллям».

Під час облаштування майданчика увагу акцентували на покритті. Аби воно було безпечним для відвідувачів і прослужило якомога довше, його зроблять із високоякісного поліуретану.

Сергій Ющенко, представник підрядної організації: «Покриття у нас йде від 13 до 15 мм. Бетон укладений більше 10 см. Потім зроблена подушка. Всі роботи йдуть згідно проєкту. Покриття буде м’яким, воно прорезинене. Покриття буде зручним для гри в футбол та баскетбол».

Облаштування спортивного простору планують завершити вже цього місяця. Наразі виконано 50% робіт.

Разом із цим у школі триває ремонт санвузлів одразу на 3 поверхах. Викладається новий кахель, замінюються комунікації та встановлюється нова сантехніка. Також на першому поверсі передбачена туалетна кімната для дітей з особливими освітніми потребами.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спортивний простір, Наталія Кириленко, спортивний майданчик, школа №25, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект