• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Більше 1000 підприємців звернулися за пільгою по єдиному податку за квітень


Більше 1000 підприємців звернулися за пільгою по єдиному податку за квітень

 

Чернігівські підприємці використовують пільги надані їм для пом’якшення наслідків карантину. Нагадаємо, рішенням Чернігівської міської ради платникам І та ІІ групи обнулили ставку єдиного податку за квітень.На сьогоднішній день із відповідними заявами до податкової звернулися вже понад тисяча підприємців.

Тетяна Рубан, начальниця Чернігівського управління головного управління державної податкової служби в області: «Нагадаю, що заяву відповідну про застосування нульової ставки можна подати до 1 липня 2020 року».

Нещодавно прийнятий Верховною Радою закон 591 вносить зміни до податкового кодексу України в частині надання пільг платникам податків на період дій карантину. Одна з основних змін – строки, на які будуть розповсюджуватися ці пільги.

Тетяна Рубан, начальниця Чернігівського управління головного управління державної податкової служби в області: «Визначено, що всі терміни продовження застосування будь-яких пільг будуть стосуватися останнього робочого дня місяця, в якому буде офіційно знято цей карантин».

Зміни торкнуться багатьох податків та зборів для підприємців, як працюють і на загальній, і на спрощеній системі оподаткування.

Тетяна Рубан, начальниця Чернігівського управління головного управління державної податкової служби в області: «Надано роз’яснення, що буде підлягати обов’язковому декларуванню, які суми доходів не будуть включатися до оподаткування на період дії карантину. Також зазначено, що на період дії карантину не будуть застосовуватися штрафні санкції та пеня».

Застосування чи не застосування штрафних санкцій буде розповсюджуватися виключно на період дії карантину.

Тетяна Рубан, начальниця Чернігівського управління головного управління державної податкової служби в області: «Якщо у нас карантин офіційно визнано з 18 березня і по невизначений термін, то за оцей період не будуть застосовуватися штрафні санкції. Але вони можуть застосовуватися за якийсь попередній період. Не будуть застосовуватися штрафні санкції за несвоєчасну сплату податків і зборів, за несвоєчасне декларування також будуть відповідні поблажки для платників податків».

З 1 червня Центр обслуговування клієнтів податкової працює у новому форматі. У приміщенні може перебувати один відвідувач на одного працівника центру. Прийом відвідувачів відбувається у форматі живої черги. Діє також і попередній запис у телефонному режимі.

Документи можна передати через скриньку при вході в приміщення або ж дистанційно через особистий електронний кабінет.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пільги, карантин, Тетяна Рубан, єдиний податок, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект