• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На території 21 школи на Подусівці буде сучасний майданчик для волейболу та баскетболу


На території 21 школи на Подусівці буде сучасний майданчик для волейболу та баскетболу

Замість старого поля 70-х років універсальний спортивний майданчик зі спеціальним покриттям.На території 21-ї школи, що в мікрорайоні Подусівка, стартували роботи з будівництва сучасної зони для волейболу та баскетболу. За два тижні тут перенесли тренажери, демонтували старі конструкції і вже завершують висипку під основу майбутнього поля.

Федір Корявець, прораб фірми підрядника: «После песка будет укладываться геотекстиль – специальная прокладка между щебнем и песком, потом 15 см щебневого основания. После него будет заливаться бетонное основание – 13 см. Это уже непосредственно под резиновое покрытие. Будет 15 см резиновой крошки, которая будет являться именно основанием для самой площадки. Единственное, погода нам не дает полностью развернуться. А так, из графика не выбиваемся».

За словами представника підрядної організації, здати об’єкт в експлуатацію мають орієнтовно в середині липня. Він буде загальнодоступним. Вже від нового навчального року на реконструйованому майданчику зможуть тренуватися не лише учні та учениці школи, а й мешканці довколишніх будинків.

Зведення цього об’єкту реалізується коштом міста в рамках проєкту «Бюджету участі». За підтримки чернігівців він отримав майже 1,5 мільйони гривень.

Інна Левченко, директорка ЗНЗ №21: «Хотілось би зробити повноцінний майданчик, щоб і футбольне поле було, і бігові доріжки. Але я думаю, що нам допоможуть жителі при голосуванні, бо у нас є нові плани і нові проєкти».

Серед громадських ініціатив, які у 2020 році мають профінансувати з міського бюджету, 12 великих і 13 малих проєктів. У зв’язку з карантинними заходами, подання проєктів на 2021 рік розпочинається від 15 червня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №21, спортивний майданчик, «Дитинець»

Добавить в: