Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові електромережі ховають під землю
УБП


Home net

У Чернігові електромережі ховають під землю

Сьогодні на один день перекрили проспект Перемоги через ремонтні роботи комунального підприємства «Міськсвітло». Це ділянки дороги від вулиці Рокосовського до вулиці Молодіжної. Про це повідомляє прес-служба чернігівської міськради. Проводять реконструкцію електромереж. Чому необхідно було зупиняти рух автомобілів, та які ще вулиці перекриють на цьому тижні – далі.Автомобілі рухаються просто тротуаром на проспекті Перемоги. Все через ремонтні роботи, які ведуться на ділянці дороги від вулиці Рокосовського до вулиці Молодіжної. Тут комунальне підприємство «Міськсвітло» прокладає труби, ними пустять електромережі. Всі дроти, які ми звикли бачити на стовпах, сховають під землю, каже В’ячеслав Николенко, директор комунального підприємства «Міськсвітло».

«Буде проводиться капітальний ремонт заміни залізобетонних опор на нові цинкові, з сучасним освітленням. Будуть всі мережі сховані під землю. Переходи через дорогу зроблені для того, щоб можна було підключити і пішохідні переходи, вони будуть освітлені, і зупиночні комплекси».


За словами В’ячеслава Николенка, мережі тут застарілі. Їх замінять. Щоб потім не псувати новий асфальт, тут роблять траншеї та закладки. На цій ділянці дороги зроблять три перекопи. Саме через них була необхідність перекривати всю вулицю. Звичайне авто тут не проїде.

Усі роботи на цій вулиці мають встигнути зробити за один день, каже директор комунального підприємства. І у четвер переходять до робіт на вулиці Мстиславській, на ділянці дороги від проспекту Перемоги до вулиці Гетьмана Полуботка. Вулицю перекриють також на цілий день, якщо роботи виконають раніше – проїзд відкриють, каже Вячеслав Никоненко. А вулицю Ремісничу перекриють на п’ять днів. Починаючи з п’ятниці, на ділянці від проспекту Перемоги до вулиці Магістратської «Міськсвітло» проводитиме роботи.

«На Ремісничій буде проводитись повністю капітальний ремонт освітлення, заміна опор. Роботи по Ремісничій будуть проводитися з 5 до 10 червня», - сказав Вячеслав Николенко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електромережі, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект