Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » До Дня захисту дітей кінологи влаштували майстер-класи для малечі


До Дня захисту дітей кінологи влаштували майстер-класи для малечі

В кінологічному центрі поліції Чернігівщини влаштували майстер-класи для малечі. До Міжнародного Дня захисту дітей поліцейські-кінологи демонстрували результати своєї роботи та познайомили гостей з чотирилапими вихованцями.Ольга Панкратова, начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в області: «Сьогодні були запрошені дітки батьків учасників АТО, а також дітки з багатодітних родин і дітки працівників поліції».

В кінологічному центрі знаходиться 25 службових собак. Вони працюють за напрямами: розшукова робота, пошук зброї та боєприпасів, пошук наркотичних засобів.

Михайло Кузьменко, начальник кінологічного центру ГУНП в області: «Коли починаються пришкільні табори, тоді до нас дуже багато дітей приходять на екскурсії. Перш за все, це популяризація кінологічної служби серед молоді. Це наше майбутнє покоління, тому ми сподіваємось, що хтось дуже зацікавиться цією професією і в майбутньому прийде до нас працювати».

Службові вівчарки долали лінію перешкод та демонстрували затримання злочинця. А найбільший захват у дітей викликав пес-пошуковець Акела, який за лічені хвилини знайшов заховані черевики одного з екскурсантів.

Михайло Кузьменко, начальник кінологічного центру ГУНП в області: «Діти дивляться, як працюють поліцейські, що можуть собаки. З одної сторони вони бачать, що можуть самі зробити, з іншої сторони – їх це застерігає від деяких поганих вчинків».

Цього року у зв’язку з карантином багато дітей на екскурсії не збирали. Хоча в літку бажаючих відвідати кінологічний центр зазвичай багато. У період роботи таборів може бути по 3-4 екскурсії на день. І малеча, і підлітки із задоволенням спостерігають за роботою чотирилапих помічників правоохоронців.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кінологічний центр, екскурсія, діти, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект