Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перша смерть від COVID-19: у Чернігові померла 94-річна жінка
УБП


Home net

Перша смерть від COVID-19: у Чернігові померла 94-річна жінка

2 червня у Чернігові зафіксували першу смерть від коронавірусу.Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я ЧМР: «Це жінка, віком 94 роки. У неї було багато хронічних тяжких захворювань, на які вона страждала протягом довгого періоду часу. Також вона була контактна по COVID-19, який призвів у неї до розвитку пневмонії, від якої вона лікувалася в стаціонарі інфекційного відділення Другої міської лікарні з 29 травня».

Пацієнтка померла у зв’язку з розвитком важкої серцево-судинної та дихальної недостатності.


Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я ЧМР: «Всю необхідну терапію, яка потрібна згідно протоколу лікування – і цього захворювання, і іншої супутньої патології, вона отримувала в повному обсязі. Отримувала безкоштовно. У зв’язку, повторюю, з дуже важкою супутньою патологією відбулася її загибель».

За словами очільника Управління охорони здоров’я, пробу на COVID-19 у жінки взяли 28 травня під час перевірки як однієї з контактних осіб. Наступного дня її госпіталізували.

У зв’язку зі зростанням кількості випадків захворювання в Чернігові Владислав Кухар нагадав про необхідність дотримування обмежувальних заходів, адже послаблення карантину не відміняє носіння масок, соціальну дистанцію та використання дезінфекторів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Владислав Кухар, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект