Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Золотий берег» у Чернігові можна відвідувати без масок. Температуру відпочивальникам не мірятимуть


Home net

«Золотий берег» у Чернігові можна відвідувати без масок. Температуру відпочивальникам не мірятимуть

Без масок та вимірювання температури можна бути відвідувати пляж «Золотий берег» у Чернігові. Зараз пляж готують до відкриття. За словам керівника комунального підприємства «Паркування та ринок» Миколи Гоголя, маски повинні носити тільки працівники пляжу, а дистанція між лежаками має бути півтора метри.Золотий берег у Чернігові готують до відкриття. Косять траву. Микола Гоголь, керівник КП «Паркування та ринок», розповідає про підготовку пляжу до літнього сезону.

«Залишилось тільки маленькі штрихи, кожного дня йде дощ і трава росте дуже швидко, викошуємо і викошуємо. Все пофарбовано: ігровий майданчик, спортивна зона. Все відремонтовано, все пофарбовано. Кожного дня прибирається, сміття вивозиться, вода підключена, електрика відремонтована. Все, що є на пляжі, - все готово».

Дата відкриття пляжу залежить від погоди, сказав Микола Гоголь.

«Ще не точно, знаємо, що воно буде в суботу у зв’язку з погодними умовами, можливо, буде в неділю, як дасть погода».

До відкриття готуються й заклади громадського харчування. Власник одного з них, Антон Красилов, каже: працюватимуть у масці та рукавичках. «Взагалі-то ми перший раз відкриваємося. Як і планували, все буде віддаватися в одноразовому посуді, тільки можливо змінилося, що трубочки будуть в індивідуальний упаковці. Також на столиках під час роботи будуть стояти санітайзери».

Павло Капренко, власник одного з закладів, каже: «Ми контакті з людьми ми одягаємо маски, рукавиці. Використовуємо засоби безпеки, АХД, дезінфекція, протираємо столи на літній площадці».

Також, за рекомендаціями головного санітарного лікаря, пляжі не можна буде відвідувати літнім людям, між відвідувачами дистанція має буди не менше двох метрів, а всі працівники пляжу носитимуть маски. Вимірювати температуру відвідувачам не будуть, сказав Микола Гоголь.

«Є щоб лежаки були на відстані півтора метри, але ж практика показує те, що лежаки ніколи не були ближче. Люди, відпочиваючи, ставлять лежаки так, що один одному не заважають. Лежаки будуть, коли відкриття пляжного сезону, а зонти стоять вже. І ще, мабуть, будемо ставити другу лінію зонтів, тому що ріка дуже низько від основної частини пляжу. В цьому році не було розливу».

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко купатися українцям дозволяє.

«Навіть не зважаючи на те, що у прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними даними в науковців, у річках із проточною водою інфікуватися досить складно. Це тільки може бути при близькому контакті. Тому МОЗ буде надавати дозвіл і стосовно річкового пляжного сезону».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж «Золотий берег», карантин, маски, Микола Гоголь, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект