Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Житель Анисова створює трактори з автомобілів, які здали на металобрухт


Home net

Житель Анисова створює трактори з автомобілів, які здали на металобрухт

Зі старих автомобілів, які люди здають на металобрухт, 33-річний Олександр Герасименко збирає трактори. Одні деталі купує сам на пунктах прийому, деякі вимінює, інші люди приносять йому самі безкоштовно. Зараз збирає трактор товаришу з деталей його старих авто. Це друга поробка чоловіка. Першого тракторця залишив собі, і зараз на ньому їздить у селі Анисів Чернігівського району, де нині живе. Докладніше дивіться у сюжеті.33-річний Олександр Герасименко працює вже над другим трактором власного виробництва. Цей трактор чоловік збирає для друга та односельця Леоніда Чоботка. Замовник приніс майстру запчастини своїх старих авто, Олександр збирає з них трактор.

«Двигун від «Запорожця», тут «Жигулі», тут ГАЗ - 51, взагалі тут вся збірна Радянського Союзу», - розповідає замовник і друг Олександра Леонід Чоботок.

Олександр за фахом «технік-механік». У 2009 році вирішив зібрати свій перший трактор. Тоді два роки збирав для нього деталі. Зараз обробляє ним город і їздить по селу.

«Купити було дорого. І у мене був кінь, тому вся робота була на ньому. Потім так склалося, що його довелося здати, а роботи не зменшилося. Коли починав робити свій перший трактор, ще не було інтернету і не було у кого запитати. Робив все методом проб і помилок», - згадує чоловік.

Запчастини для трактора збирав в односельчан, купував на пунктах прийому металобрухту або вимінював у знайомих. Свій перший трактор Олександр називає «МАЗом» або «Маленьким Мувом». А все тому, що на капоті в нього емблема від МАЗу.

Такий самий трактор до кінця літа Олександр Герасименко планує зібрати і своєму другу. Зараз, як є вільний час, працює над ним у гаражі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Герасименко, трактор, майстер, Анисів, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект