Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 29 травня завершився навчальний рік. Як школи провели останній дзвоник дистанційно?
УБП


Home net

29 травня завершився навчальний рік. Як школи провели останній дзвоник дистанційно?

Пусті шкільні подвір’я, а музика і танці лише на відео в мережі. Так цьогоріч для школярів та школярок завершується навчальний рік.Зважаючи на карантинні обмеження та рекомендації МОН, школи міста відмовились від традиційних останніх дзвоників.

Інна Левченко, директорка ЗНЗ №21: «Карантинні заходи – це не привід не проводити останнього дзвоника, тому ми вирішили провести його у форматі онлайн. Було дуже багато пропозицій, але всі ці ідеї неможливо було втілити в одне відео. Тому ми вирішили робити три відео».

Зокрема педагоги 21-ї школи підготували для своїх вихованців загальне вітання та окремі відео для випускників та випускниць початкової та старшої школи.

Формат проведення останнього дзвоника кожна школа обирала на свій розсуд. Серед них онлайн інтерв’ю, конференції, різноманітні челенджі, флешмоби.

Наталія Горнюк, директорка СЗОШ №2: «Свято останнього дзвоника – це чудове свято. Але як альтернативу ми запропонували провести у вигляді челенджу. Для початкової ланки – флешмоб «Яскраві моменти». Для середньої ланки – враження від навчального року. І для 11 класів – музично-танцювальний флешмоб «Випуск-2020. Прощавай школа».

Свої онлайн вітання школи публікують на офіційних сайтах та сторінках в соцмережах. Найбільша їх кількість з’являється саме 29 травня, коли і мали відбутись традиційні святкові лінійки.

Дистанційне завершення навчального року та останні дзвоники онлайн своєрідний виклик для всього педколективу, школярів і школярок, і їх батьків. Проте традиційного останнього дзвоника, кажуть директорки, найбільше чекали випускники та випускниці.

Всіх випускників та випускниць, які придбали святкове вбрання, підготували виступи чи просто хочуть подякувати батькам та педагогам, проте не можуть це зробити в зв’язку з обмежувальними заходами, запрошуємо взяти участь в проєкті телеканалу «Дитинець» «Випускник. Карантин року». Зніміть про це відео, а телеканал покаже ваші ролики в ефірі. Кращі роботи будуть відзначені подарунками.
Проєкт реалізується за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: останній дзвоник, навчання, випускники, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект