Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Про пандемію для дітей: на Чернігівщині оголосили літературно-художній конкурс «Здоров'я в долонях»


Про пандемію для дітей: на Чернігівщині оголосили літературно-художній конкурс «Здоров'я в долонях»

Тривалі карантинні обмеження змінили світогляд багатьох людей, і зокрема дітей, на звичайні побутові правила і на життя суспільства загалом. Зміни торкнулися кожного з нас, і дітям вони не завжди даються легко.Переосмислити та сприйняти ці зміни пропонують через мистецтво. Обласний центр народної творчості спільно з бібліотекою Короленка оголосили конкурс для творчих особистостей.

Юлія Солонець, директорка обласного центру народної творчості: «У нас запускається обласний літературно-художній конкурс «Здоров’я в долонях». Чому саме «Здоров’я в долонях», бо ми цим конкурсом хочемо зробити таке видання, яке буде допомагати дітям знайомитись з всіма заходами протидії вірусним інфекціям».

Конкурс буде проходити у два етапи.


Юлія Солонець, директорка обласного центру народної творчості: «Перший етап – обрання літературного оповідання або вірша. Другий етап – за результатами переможця першого етапу, ми будемо залучати художників, які намалюють ескізи».

Вікових обмежень для учасників та учасниць конкурсу немає. Але, як зазначають організатори, саме текст написаний дитиною було б цікаво сприймати іншим дітям, адже усю ситуацію навколо пандемії вони сприймають по особливо.

Юлія Солонець, директорка обласного центру народної творчості: «Текст повинен бути написаний таким чином, щоб це було цікаво в подальшому читати дітям. Бо їм не цікаво дивитися на плакати, які висять, що треба бути в масці, мити руки і провітрювати приміщення. Ми пропонуємо по-іншому поглянути дітям, і взагалі нам всім, на цю ситуацію».

Надсилати літературні твори можна до 12 червня. За результатами конкурсу планують видати книгу чи навіть збірку найкращих творів, які подадуть організаторам.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, карантин, Юлія Солонець, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект