Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У планах міської ради збільшити кількість паркових зон та прикрасити місто новими муралами
УБП


Home net

У планах міської ради збільшити кількість паркових зон та прикрасити місто новими муралами

Незважаючи на обмежені можливості міського бюджету, баскетбольний і стрітбольний майданчик на території 1-ї школи закінчать цього року. Про це повідомив міський голова під час ранкової щотижневої наради.Крім того, на будівлі тут з’явиться і мурал. До вибору якого міський голова пропонує залучити учнів та учениць цього освітнього закладу.

На стіні зображення створять і на пологовому будинку, де раніше була розміщена робота під назвою «Материнство». А ще за дорученням Владислава Атрошенка і на вхідній групі будівлі, аби вона виглядала більш привабливо.

Ще один мурал намалюють за адресою вулиця Незалежності, 56.

Вдячність за виконану роботу висловив міський голова зеленбудівцям. Начальнику підприємства дав доручення преміювати працівників і працівниць, які там працювали. Мова йде про сквер на розі вулиці Кирпоноса та проспекту Перемоги.

У планах міської влади наступного року збільшити кількість таких зелених острівців в різних частинах міста. А ще створення програми з висаджування дерев в місті старшого віку, ніж зазвичай саджанці, які більше піддаються зовнішнім факторам і частіше не приживаються.
З цією метою міська рада накопичуватиме гроші на спецрахунку, які надходитимуть з усіх проєктів, які передбачають відновлювальну вартість за знесення дерев.

А от кронування дерев на вулиці Хлібопекарській, то це було зроблено електриками. А зеленбудівці вже після підрівнювали зрізане.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: благоустрій, мурал, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект