Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від 2 червня на 4-х вулицях міста поступово перекриватимуть рух транспорту
УБП


Home net

Від 2 червня на 4-х вулицях міста поступово перекриватимуть рух транспорту

В Чернігові тимчасово перекриють 4 вулиці. Відповідне рішення в понеділок, 1 червня, прийняв виконавчий комітет міської ради. Перекриття проводитимуть поступово.Відтак, закритими для транспорту з 8-ї ранку до 20-ї вечора будуть:
2 червня – вулиця Коцюбинського, на ділянці від Ремісничої до Кирпоноса;
3 червня – ділянка від Рокоссовського до Молодіжної на малому проспекті;
4 червня – Мстиславська, на ділянці від гетьмана Полуботка до проспекту Перемоги.

Вулицю Ремісничу від проспекту перемоги до Магістратської перекриють з 5 по 10 червня.

На перерахованих ділянках КП «Міськсвітло» проводитиме ремонтні роботи. Що відповідно до доручення міського голови, дозволить прибрати електромережі під землю.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Ці роботи пов’язані з тим, що потрібно під дорогою прокласти трубу, в які буде проходити мережа, щоб з наступного тижня підрядники могли асфальтувати ці дороги. Якраз після 10 червня наступає тепла бездощова погода».

Логічно провести земляні роботи протягом цього тижня, допоки очікується дощова погода. Аби з наступного, за більш сприятливих погодних умови, перейти до укладання дорожнього покриття, сказав міський голова під час засідання.

Міський голова попросив підлеглих, контролювати підрядників, аби вони відповідально ставились до робіт та виконали їх у визначені терміни.

Якщо ж виконати заплановані роботи в строк будівельникам не дозволять погодні умови, виконком додатково коригуватиме терміни перекриття.

Нагадаємо, наразі також перекрита для руху транспорту ділянка вулиці Київської – від П’ятницької до Гончої включно. Там триває заміна мереж водогону та каналізації, які давно відслугували термін експлуатації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перекриття руху, виконком, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект