Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У секторі з похованнями воїнів АТО/ООС на Яцево виконують додатковий благоустрій
УБП


Home net

У секторі з похованнями воїнів АТО/ООС на Яцево виконують додатковий благоустрій

Вирівняні доріжки та зроблене мощення.

У секторі з похованнями воїнів загиблих в АТО та ООС на кладовищі «Яцево» виконують додатковий благоустрій.З проханням до міського голови, де облаштувати територію, наприкінці лютого звернулися батьки героїв. І до початку червня більшість будівельних робіт має бути завершена.

Зокрема, між пам’ятниками різних за конструкцією і висотою фундаменту вже зробили тверде покриття з плиткою, індивідуально підійшовши до кожної могили.

Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщини», батько загиблого АТОвця: «Ви самі бачите, як воно естетично виглядає. І я би сказав, по-європейські. Головне, що я чую відгуки мам, дружин, навіть вітчим їхав, зупинився і сказав, дякую за те, що зробили. І на даний момент у нас тут буде стабільний порядок. Вже мама не буде стояти і виконувати якісь роботи, а вона прийде і буде розмовляти з сином. Тому ми вдячні за те, що підтримали нашу ініціативу».

Роботи тут виконували співробітники спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування. Так пам’ятники менше просідатимуть, а сектор матиме естетичніший вигляд і його буде легше доглядати.

Валентина Пащенко, мати загиблого АТОвця: «Раніше ж і трава росла, і коли дощ пройде, то вгрузають ноги. А зараз чистенько і охайно. Дуже велика дяка будівельникам за те, що вони нам зробили. Звичайно буде набагато легше і мамам, і дружинам, і дітям загиблих».

Також на етапі реалізації у міста ще кілька ініціатив запропонованих сім’ями загиблих воїнів.

Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщини», батько загиблого АТОвця: «Крім цієї плитки, що ми поклали і на даний момент є, зараз розробляється проєкт відеонагляду, який буде виведено у «Безпечне місто». Буде біля 16 відеокамер, які будуть зчитувати номера машин і обличчя. Щоб не було вандалізму і наруги».

Нещодавно до храму на території сектору підвели електроживлення та зробили довкола освітлення. Мають полагодити і саму капличку, де у дощову погоду інколи протікає дах.

Через тиждень за два квартали від поховань учасників АТО та ООС, повинні також добудувати вбиральню, що буде доступною до всіх відвідувачів міського кладовища.

Втілення цих проєктів на «Яцево» було домовленістю міського голови з родинам загиблих, виконання якої він особисто контролював впродовж усього періоду.

Нагадаємо, Владислав Атрошенко традиційно зустрічається з батьками загиблих воїнів, аби обговорити та вирішити важливі для родин питання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кладовище «Яцево», АТО, ООС, Микола Шанський, благоустрій, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект