Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Без перевізників: у Чернігові вкотре оголосили конкурс на 5 автобусних маршрутів по місту і до дач


Без перевізників: у Чернігові вкотре оголосили конкурс на 5 автобусних маршрутів по місту і до дач

Без постійних перевізників.У Чернігові вкотре оголосили конкурс на важливі автобусні маршрути, що курсують по місту та у напрямку дач.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Знову оголошено конкурс на 5 об’єктів. На такі маршрути: 2, 14, 22, 22С та 36С. Вже протягом двох років ми не можемо знайти перевізників на ці маршрути».

Аби не залишити чернігівців без транспорту і сполучити місто з дачними масивами у Рівнопіллі та Жавинці, два з цих маршрутів – 22С та 36С – у періоди з квітня до жовтня тимчасово обслуговує Чернігівське тролейбусне управління.


Натомість автобусні маршрути №2, 22 та №14, що зокрема прямує від залізничного вокзалу до кладовища «Яцево», наразі не діють.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «14-й маршрут дуже важливий для міста, так як він проходить по дуже соціальних об’єктах, де знаходиться і зубна лікарня, реабілітаційний центр. Тобто він рухався з вокзалу, по проспекту і їхав на кладовище «Яцево». Він йде по місту, але ніхто не хоче обслуговувати цей маршрут».

В Управлінні транспорту зазначають, що автобуси у перевізника повинні буди в належному технічному стані і з автоматичним відкриванням дверей, пасажиромісткістю понад 35 людей, та пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Конкурс має відбутися 9 липня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, перевізники, Олександр Рижий, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект