Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Для випускників ліцею №32 останній дзвоник відбувся у вигляді відеоконференції
УБП


Home net

Для випускників ліцею №32 останній дзвоник відбувся у вигляді відеоконференції

Замість урочистої лінійки на подвір’ї школи – відеоконференція онлайн. Випускники 32-го ліцею готуються до важливої події в їхньому житті – останнього дзвоника.Як і випускники попередніх років, вони ошатно вдягнені і схвильовані. Поряд з ними батьки і вчителі. Та тільки всі по різні боки екрану.

Першою традиційно вітає старшокласників директорка ліцею.

Випускники і їхні батьки дякують вчителям. Класні керівники звертаються до дітей, які вже подорослішали.

Вперше через пандемію коронавірусу останній дзвоник для випускників у ліцеї проходив у форматі відеоконференції на платформі Zoom.

Людмила Тарасюк, директорка ліцею №32: «Сьогодні були присутні на конференції 81 випускник і батьківська громада, хто зміг під’єднатися. Це перший досвід, тому можливо не зовсім досконало. Але ми зрозуміли, як удосконалити цей процес. І я думаю, якщо не дай Боже, 1 вересня теж пройде в онлайн форматі, то вже ми зробимо все це на відмінно».

В ліцеї навчається 1254 учня. Та в школі сьогодні порожньо.

Людмила Тарасюк, директорка ліцею №32: «Табелі роздають онлайн. В 5 і 9 класах у нас вже як 3 роки започатковано електронний щоденник. Тому в електронному щоденнику батьки можуть побачити свої оцінки. А 1 і 4 класи, 10 і 11 їм табелі дають у вайбері».

Дистанційне навчання сподобалося Тарасу. Він переможець олімпіад з інформаційних технологій обласного і міського рівнів.

Людмила Тарасюк, директорка ліцею №32: «Багато є питань. Питання в першу чергу об’єктивності оцінювання. Питання розуміння того, що хтось проходить тест двічі або тричі під різними прізвищами. Тобто є такі нюанси, над якими треба поміркувати».

Це перший досвід. На думку вчителів, процес дистанційного навчання ще треба вдосконалювати. А поки всі вітають один одного із закінченням навчального року в онлайн.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліцей №32, останній дзвоник, Людмила Тарасюк, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект