Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перший день роботи спортзалів у Чернігові
УБП


Home net

Перший день роботи спортзалів у Чернігові

Запрацювали спортивні зали. При вході відвідувачам вимірятимуть температуру, під час тренування маску вдягати необов’язково. А от тренери мають носити маску - це стосується всіх співробітників закладу. Так Суспільному сказала адміністраторка спортивного клубу Марина Михієнко.Старший тренер спортклубу Ігор Холодьон розказує, для клієнтів в роботі спортзалу мало що змінилось, а от тренери та співробітники спортклубу мають завжди бути в масці.

«Дуже важко, ми ж все таки завжди виконуємо навантаження. Навіть коли ми показуємо вправи, ми теж навантажуємось, дихати важко. Слава Богу, клієнтам дозволили займатись без масок. В нашій роботі змінилось тільки те, що ми трішки обмежили запис клієнтів на один час».

Як каже адміністраторка спортклубу Марина Михієнко, тепер при вході відвідувачам вимірюватимуть температуру, стоятиме антисептик, та кожні дві години всі тренажери та поверхні протиратимуть антисептичними засобами.


«Ми дуже довго на це чекали, два з половиною місяці для нас здалися вічністю. Ми були готові відкриватися на будь яких умовах, які нам готові надати для роботи. Ми чудово розуміємо ситуацію, яка проходить зараз, є чіткі рекомендації і умови роботи, які нам надали і ми їх дотримуємось», - каже Марина Михієнко, адміністраторка спортклубу «Olimpia».

За рекомендаціями МОЗ, відвідувачів в залі повинно бути не більш ніж одна людина на 10 квадратних метрів площі.

«У нас тренажерний зал 800 «квадратів». По вказівках, можемо 1 людина на 10 метрів квадратних. Якщо групові заняття - 1 людина на 5 м. кв. Тобто, щоб всім було комфортно - це 50-70 людей. По відвідувачах, по кількості зараз завантаженість десь порядку 40% десь від звичайного робочого понеділка».

Групами займатися можуть не більше 10 людей. Як каже Марина Михієнко, такі правила були в них і раніше. А що думають про нові правила чернігівці та чи готові вони повертатися до тренувань - дивіться в сюжеті.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спортзал, послаблення карантину, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект