Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поновлено профогляди та вакцинацію, або Дитяча лікарня виходить з карантину


Home net

Поновлено профогляди та вакцинацію, або Дитяча лікарня виходить з карантину

7-річна Варвара прийшла на плановий профілактичний до дитячої лікарні. Зазвичай медичну довідку для школи мама дівчинки бере заздалегідь. Цього року довелося чекати послаблення карантинних норм.Саме відновлення планових медичних оглядів школярів стало першим кроком виходу з карантину Прилуцької дитячої лікарні.

Анна Худолій, головний лікар Прилуцької міської дитячої лікарні: «На момент 1 вересня всі дітки повинні мати заповнену довідку форми №086, яка вказує на стан здоров’я дитини. Вже зараз можна розпочинати проходити медичні огляди. Але знову ж таки, кожна дитина розглядається індивідуально – по віковим нормам, по хронічним захворюванням, необхідність, потреба направлення до спеціалістів, чи були аналізи в цьому році. Цю роботи проводить лікар, з яким заключено декларацію. Перше, що повинні зробити батьки, це звернутися до свого лікаря в телефонному режимі. Всі отримують рекомендації, всі отримують направлення. І потім записуються до вузьких спеціалістів, якщо є потреба».

Наразі лікарями чітко розроблені графіки вакцинації дітей. Планові щеплення батьки також мають попередньо узгоджувати з сімейними лікарями-педіатрами.

Анна Худолій, головний лікар Прилуцької міської дитячої лікарні: «Кожен лікар з медичною сестрою планує вакцинацію всіх діток і викликає їх на певний час і в певний день. Якщо хтось із батьків турбується, зв’язуємося в телефонному режимі зі своїм лікарем чи медичною сестрою, і вам нададуть всю інформацію щодо вакцинації».

На особливому контролі у сімейних лікарів майбутні першокласники. Тут обов’язково витримати строки вакцинації.


Анна Худолій, головний лікар Прилуцької міської дитячої лікарні: «Для того, щоб відвакцинувати дітей, потрібно термін не менше одного місяця. Тому що період між вакцинацією зберігається. Поки літній період батьки можуть встигнути зробити цю вакцинацію. І в період карантину менший контакт з дітьми і дітки не так хворіють. Тому акцентую увагу саме батьків 6-річок, звертаємося до свого лікаря в телефонному режимі з приводу вакцинації».

Аби убезпечити відвідувачів дитячої лікарні, ще у перший тиждень карантину у медичному закладі був обладнаний кабінет-ізолятор. Маленьких пацієнтів з ознаками застуди приймали саме тут.

Анна Худолій, головний лікар Прилуцької міської дитячої лікарні: «Черговий лікар в кабінеті-ізоляторі із тильної сторони поліклінічного відділення продовжує чергування по змінах. Тобто, там буде вестися прийом всіх гострих хворих діток – з температурою, гострі ГРВІ, висипи. З цими всіма симптомами звертаємося через ізолятор».

На сьогодні керівництво дитячої лікарні прийняло рішення про постійне функціонування кабінету-ізолятору.

Анна Худолій, головний лікар Прилуцької міської дитячої лікарні: «Саме це приміщення має окремий вхід. Тут всі засоби індивідуального захисту, дезінфектори. Саме тут ми й приймаємо хворих. Тут постійно знаходиться черговий лікар. Тут ми так само робимо експрес-тести при необхідності. Набираємо мазочки ПЛР, якщо в цьому є необхідність. У контактних осіб. Дане приміщення постійно дезінфікується, постійно включається бактерицидна лампа. Цим ми дотримуємося інфекційного контрою і убезпечуємо і себе, і своїх маленьких пацієнтів від можливого зараження чи реінфекції».

Незважаючи на послаблення карантину і зняття деяких обмежень у медичному закладі, у Прилуцькій дитячій лікарні пильно слідкують за дотриманням встановлених санітарних вимог. Вхід у лікарню тільки у захисних масках. Для всіх відвідувачів обов’язковий температурний скринінг. У кожному кабінеті в наявності дезінфікуючі засоби. На першому поверсі біля реєстратури встановлено прилад бактерицидної дії.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитяча лікарня, карантин, Прилуки, Анна Худолій, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект