Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На перехресті Миру та Котляревського замінили каналізаційний колектор


Home net

На перехресті Миру та Котляревського замінили каналізаційний колектор

З суботи, 30 травня, буде відновлено рух на перехресті проспекту Миру та вулиці Котляревського. У п’ятницю тут закінчують роботи з укладання асфальту.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Зафункціонує повністю тролейбусні та автобусні маршрути, які проходили шлях по проспекту Миру і перехрестя Котляревського. Тобто це тролейбусні маршрути №3, 4 та тролейбус №9 буде їхати до кінцевої, також автобусні 37, 27, 30 і інші, які проходили дану ділянку дороги».

Від суботи також припинить курсувати тимчасовий маршрут «ЗАЗ – Україна», який працював у період перекриття.

Відповідно рішенню виконкому міської ради з понеділка, 1 червня, повністю скасовується режим спецперевезень у громадському транспорті. Але фактично тимчасові посвідчення не потрібні вже з суботи, адже і раніше спецперевезення діяли лише у робочі дні.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «На вихідних вже почне працювати громадський транспорт у звичайному режимі. Але діють обмеження по кількості сидячих місць, а також пасажири повинні бути одягнуті в маски – у засобі індивідуального захисту».

Нагадаємо, перехрестя Миру – Котляревського перекрили для руху транспорту 2 тижні тому. Тут замінювали 40-річний каналізаційний колектор діаметром 300 мм. При плановому огляді мереж фахівцями КП «Чернігівводоканал» було виявлено провал грунту в районі перехрестя біля Градицького. Оскільки на цій дорозі досить інтенсивний автомобільний рух, була загроза руйнації колектора. Труба закладена у 1982 році давно зношена та зазнала впливу газової корозії. Обвал дороги та руйнація колектора б до витоків каналізації та екологічної катастрофи. Тож попри незручності та затори на дорогах, аварійні ремонтні роботи вирішили провести саме зараз, аби попередити більш серйозні наслідки.

За час ремонту на ділянці довжиною 60 м проклали нові поліетиленові труби діаметром 400 мм, з гарантією 50 років.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каналізаційний колектор, транспорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект