Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Професійні спортсмени зібралися у Новгороді-Сіверському на боксерський спаринг
УБП


Home net

Професійні спортсмени зібралися у Новгороді-Сіверському на боксерський спаринг

Боксерський спаринг вперше після запровадження карантину провели у Новгороді-Сіверському місцеві та чернігівські спортсмени. Мірятимуться силами два дні 17 пар боксерів, серед яких майстри спорту України та майстер спорту міжнародного класу. Спаринг проводять, каже тренер Віктор Балабко, щоб підтримувати форму, бо довгий час не було змагань.Першими на ринзі в бойовому поєдинку зійшлися дівчата-боксерки з Новгорода-Сіверського та з Чернігова. Обидві - майстри спорту України з боксу. Це перший для них спаринг після карантину. Валерія Єрошенко вже після першого бою каже, спортивну форму не втратила.

До поєдинку на ринзі готуються спортсмени Андрій Тимошенко та Дмитро Митрофанов. Дмитро Митрофанов каже, тренування вдома не можуть замінити спарингів з іншими спортсменами, тому він тут.


«Приїхали побачити своїх друзів, поспілкуватися та провести бойові спаринги, щоб тримати себе у формі.»

Тренер новгород-сіверських боксерів Віктор Балабко каже, учасники змагань під час карантину були в однакових умовах, тому і в ринзі також їхні шанси на перемогу рівні.

Боксерські поєдинки триватимуть два дні, в них візьмуть участь 17 пар боксерів з Новгорода-Сіверського та Чернігова.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бокс, спорт, Новгород-Сіверський, Чернігів, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект