Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Автостанція «Прилуки» відновила роботу


Home net

Автостанція «Прилуки» відновила роботу

З послабленням карантинних обмежень у Прилуках виїхав на свої звичні маршрути приміський транспорт. Роботу автостанція «Прилуки» відновила 23 травня.Ліна Коляденко, старший диспетчер АС Прилуки: «Дозволено рух транспорту на маршрутах всередині області. Тобто брати квитки на приміські маршрути і внутрішньо обласні».

Автобусом з автостанції «Прилуки» можна дістатися до всіх населених пунктів Прилуцького району.

Відновилися маршрути і до сусідніх – з Чернігова та Ніжина.

Щодо вартості проїзних квитків, то вона залишилася незмінною. Єдине, що зазнало змін, то це кількість пасажирів та транспорту. Тобто, якщо раніше по маршруту курсувало по декілька автобусів, то наразі їх кількість мінімізувалася.

Ліна Коляденко, старший диспетчер АС Прилуки: «На даний час пасажирів немає. Коли ми відкрилися, ми обілетили двох пасажирів. На сьогоднішній день 29 пасажирів. Звісно, що маршрути відновлюються поступово. Не всі, а поступово».

Проте і у такому вигляді пасажири вдоволені відновленням роботи автобусів.


«Це прекрасно, можна доїхати з дому на роботу».

«Людям треба якось добиратися, хоч і боюся».

Побоювання їздити в автобусах присутня все ж не у всіх.

«Їздити не боюсь. Користуюсь маскою».

Захисними масками користуються і водії та працівники автостанції. Обов’язковим атрибутом є і дезінфікуючі засоби. Санітарна обробка приміщень та автобусів проводиться регулярно.

Ліна Коляденко, старший диспетчер АС Прилуки: «Дезінфекція проводиться у приміщенні автостанції систематично. Також водії повинні після кожного рейсу проводити дезінфекцію, мати в автобусі дезінфікуючі засоби. Також обов’язковий масочний режим і рукавички, коли береш гроші за проїзд».

З дотриманням карантинних обмежень свою роботу відновлять і міжобласні маршрути. З 1 червня почнуть курсувати автобуси до Києва, Полтави та до Сум.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобуси, автостанція, Прилуки, Ліна Коляденко, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект