Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нові тротуарні доріжки у Прилуках
УБП


Home net

Нові тротуарні доріжки у Прилуках

Разом із будівництвом доріг у Прилуках триває облаштування якісних тротуарних доріжок. Комплексні ремонтні роботи наразі проводяться по вулиці Вокзальній.Ольга Попенко, Прилуцький міський голова:
«В минулому році ми розпочали будівництво цієї вулиці. Ми будували цю вулицю за кошти державної субвенції. Треба дуже дякувати облдержадміністрації, що прислухалась до наших прохань і було виділено 6 мільйонів гривень. В цьому році ми будемо завершувати будівництво цієї вулиці – до вулиці Першотравневої. Знову ж таки треба дякувати обласній державній адміністрації, прислухались до нас і кошти нам додають, і буде вулиця добудовуватися відповідно до проектно-кошторисної документації – до Першотравневої».


Оновлення інфраструктури міста Прилуцький міський голова тримає під пильним контролем. Відтак, станом на 25 травня Ольга Попенко разом із начальником Управління житлово-комунального господарства Олегом Созіновим перевірила, на якому етапі здійснюється облаштування тротуарних доріжок по вулиці Вокзальній.

Як раніше зазначала міський голова Ольга Попенко, роботи по відновленню інфраструктури міста по вулиці Вокзальній мали завершитися у цьому році. Але у зв’язку зі всесвітньою пандемією, частину визначених коштів на даний вид робіт було спрямовано в напрямку підтримки медичної галузі.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тротуар, інфраструктура, Прилуки, Ольга Попенко, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект