Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скошування трави в Прилуках. Майже завершено перший етап


Home net

Скошування трави в Прилуках. Майже завершено перший етап

З настанням тепла і рясних дощів настав і сезон косіння трави, що почала активно рости на території міста.Цьогоріч всі роботи в Прилуках здійснює товариство «Комфортні послуги».

Руслан Ніязов, представник фірми-виконавця робіт: «Після проведення переговорної процедур, 5 травня 2020 року товариство «Комфортні послуги підписало договір на проведення вказаного виду робіт, тобто покос трави. Технічне завдання було розроблено Управлінням житлово-комунального господарства. Тобто воно таке як і в минулому році. Це багаторазове косіння на площі близько 400 га. Загальна сума проведення – 700 тисяч гривень. По розрахункам, як мінімум 3 рази ми заходимо на визначені площі і скошуємо траву, а також карантинні рослини».

Для боротьби із підрісшою травою товариство «Комфортні послуги» залучає власну спеціалізовану автотехніку та косарів із мотокосами.

Руслан Ніязов, представник фірми-виконавця робіт: «Нами розроблена така технологія: спочатку на великі ділянки зелених зон ми запускаємо наш трактор, який обладнаний роторною косаркою. Він працює без косарів. Він заходить і викошує ті майданчики, які більш-менш рівненькі, без дерев, без стовпів, тобто без перешкод. Він заходить з самого ранку, викошує рівно ділянки. На наступний день чи в цей день після обіду, ми запускаємо наших ручних косарів, які підчищають. І таким чином площа фактично викошується. На сьогоднішній день задіяно 8 працівників товариства і одна механізована техніка».

Руслан Ніязов говорить, що на сьогодні майже завершено перший етап скошування трави на території Прилук.


Руслан Ніязов, представник фірми-виконавця робіт: «Станом на 27 травня, ми фактично зробили перший захід. Зараз ми завершуємо роботи по мікрорайонам міста – мікрорайон Бам і на Сорочинцях, тобто вулиця Незалежності, Сорочинська. Не зважаючи на складні погодні умови, бо травень весь в дощах, плюсова температура жене траву, але ми з зусиллями механізованої техніки та ручними мотокосами, фактично вже перший круг звершили».

Контролює процес і результат скошування трави в Прилуках замовник робіт Управління житлово-комунального господарства.

Руслан Ніязов, представник фірми-виконавця робіт: «Ми разом проїжджаємо продивлюємося. Контроль відбувається жорсткий, тобто гектари вимірюються».

Окрім технічного завдання, тобто скошування трави на визначених площах, «Комфортні послуги» виконують і позапланові роботи.

Руслан Ніязов, представник фірми-виконавця робіт: «Якщо, наприклад, заходимо на мікрорайон, у нас є побажання від комітетів самоорганізації насамперед. Зрозумійте, не всі ділянки входять в технічне завдання. Але от зараз, якщо ми на мікрорайоні Бам, подзвонила нам Любов Олександрівна подзвонила, а потім підійшла, і попросила перед якимись будівлями покосити клумби, амбулаторіями. Ми завжди йдемо на зустріч і з владою, і з комітетами».

Нагадаємо, що наразі це було перше скошування трави на території Прилук. Товариство «Комфортні послуги» по мірі необхідності ще мінімум 2 рази має зайти в кожен мікрорайон міста.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: трава, Прилуки, «Комфортні послуги», Руслан Ніязов, покос, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект