УБП


Home net

Кому заважають сміттєві баки?

Перевернуті баки та розкидане по всій вулиці сміття. Таку картину вже не одноразово спостерігали прилучани на контейнерному майданчику на розі вулиць Садової та Гнедаша.«Люди – свині. Беруть і кидають».

«Я бачила, що були перевернуті, а хто це зробив, не знаю. До такого ставлюсь негативно, бо це дуже погано і не красиво».

Негативно ставляться до цього і комунальники. А ще їм доводиться щоразу прибирати за хуліганами. Інакше людей, що ради забави перекидають сміттєві баки, не назвеш.


Олександр Кажукало, заступник директора КП «Послуги»: «Це вже не перший раз. День-два і така ситуація знову повторюється. Хто це робить, на даний час невідомо. Приходиться кожного разу баки ставити на місце і прибирати біля них, і не тільки, а й по всій вулиці, бо вітер розносить, відповідно прибираємо цілі квартали, а не тільки сам контейнерний майданчик».

Перевернуті контейнери для сміття на розі Садової-Гнедаша працівники «Послуги» ставили на місця лише в цьому місяці вже разів з чотири, говорить Олександр Кажукало. Хтось із завидною постійністю підкидає проблем комунальникам.

Олександр Кажукало, заступник директора КП «Послуги»: «В першу чергу, це проблеми наші і ми їх вирішуємо. Тому велике прохання, щоб більше таких ситуацій не виникало».

Проте попри прохання комунальників, за такі дії є і відповідальність. Стаття за хуліганство передбачає покарання у вигляді чималенького штрафу, або обмеження волі на строк до 5 років. Чи варта цього хвилинна розвага?

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сміттєві баки, Прилуки, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект