Home net

Штраф за перекриття проїздів

Проблема перекриття автомобілями проїздів та проходів загального користування набирає все більших масштабів. Недобросовісні водії залишають свої авто просто посеред пішохідних доріжок та входів до під’їздів. Незручності, що виникають у результаті таких паркувань обурюють мешканців.Жителька військового містечка №12, говорить, що це неприпустимо.

Наталія, жителька в/м №12: «Зараз же ж таке положення, так я колись їздила до доньки велосипедом. Так я не могла пройти. Я брала в руки велосипед і несла, щоб під’їхати до під’їзду, і щоб я змогла зайти в під’їзд свій».

Паркування на проходах загального користування відноситься до адміністративних правопорушень. Відтак, вирішення даної проблеми та пошук недобросовісних власників авто покладене на службовців комунального підприємства «Муніципальний контроль».

У ході рейду службовці «Муніципального контролю» перевіряють усі мікрорайони Прилук. Найпроблемнішим є мікрорайон Баму, військового містечка №12 та центральний мікрорайон міста.

Антон Завгородній, начальник КП «Муніципальний контроль»: «Оскільки ускладнюється рух пішоходів, і не тільки, а й людей, які мають вади здоров’я. Тому вчергове хотілося б звернутися з проханням до водіїв, поважати жителів нашого міста та здійснювати паркування згідно вимог ПДР. У даному випадку за ускладнення руху пішоходів передбачене адміністративна відповідальність – штраф від 340 до 1360 гривень».

Протягом 3 тижнів майже щоденних перевірок перекриття автомобілями проїздів та проходів загального користування було складено 3 протоколи та винесено близько 50 попереджень.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, паркування, автомобіль, штраф, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект