Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи дотримуються прилуцькі водії автобусів карантинних норм?


Home net

Чи дотримуються прилуцькі водії автобусів карантинних норм?

З послабленням карантинних обмежень у Прилуках автобуси виїхали на свої звичні маршрути. Необхідною умовою для відновлення роботи транспорту стало дотримання суворих карантинних обмежень. Наскільки ж совісно перевізники їх дотримуються, йдемо перевіряти.«Кожного ранку й в обід проводимо дезінфекцію. Витираємо всі поручні, руль, дверні ручки, двері. Взагалі проводимо дезінфекцію 4 рази на день. Всі у нас обов’язково в масках».

Дезінфекція підлоги та усіх поверхонь у громадському транспорті стала однією з найважливіших умов відновлення роботи. Усі водії, з якими журналістам телеканалу «Прилуки» вдалося поспілкуватися, як один запевняють, що санітарну обробку транспорту проводять регулярно.

«Обробляємо автобус антисептиком через 2-3 години, як виходить».

«Дезінфікацію салону проводимо обов’язково 3 рази на день».

Під суворим контролем водіїв і наявність захисних масок у пасажирів, та загальна кількість осіб у транспорті. Адже, згідно норм, вона не має перевищувати кількості сидячих місць.

«Пасажирів особо ще немає, бо багато хто не знає, що транспорт курсує у звичному режимі. А взагалі, мені можна тільки 14 чоловік перевозити. Без масок у салон не пускаємо».

«Всі пасажири в масках. Без масок не пускаємо. За кількістю пасажирів слідкуємо. Їх має бути стільки, скільки сидячих місць, але пасажирів зараз немає».

Задля дотримання порядку під час поїздки водії регулярно нагадують про правила поводження у період карантину. Відповідні попередження також розміщують і на автобусах.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, транспорт, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект